25.2 °C, 2.6 m/s, 76 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrība“KULTŪRtāle” turpināsies 1. aprīlī
“KULTŪRtāle” turpināsies 1. aprīlī
30/03/2021

Turpinot kopā ar kultūras jomas ekspertiem meklēt atbildes, kā arī diskutēt par kultūru un radošajām industrijām laikmetīgas pilsētas veidošanā, pašvaldības iestāde “Kultūra” turpina tiešsaistes raidījumu “KULTŪRtāle” sēriju, kas ik ceturtdienu skatāmi “Facebook”. Ceturtajā raidījumā 1. aprīlī pulksten 14 viesosies un par kultūras jomas attīstību Jelgavā diskutēs teātra zinātniece izdevuma “Teātra Vēstnesis” galvenā redaktore Edīte Tišheizere un Jelgavas studentu teātra režisore Astra Kacena.

Kā informē iestādē “Kultūra”, kopā ar E.Tišheizeri tiks runāts par teātri kā resursu, kuru izmantot, savukārt A.Kacena viesosies rubrikā “Vēl viens viedoklis”. Studijas viesiem ikviens var uzdot savu jautājumu, rakstot ziņu iestādei “Kultūra” vai arī komentāros. Raidījuma laikā tiks noskaidrots arī jelgavnieku redzējums un attieksme par tēmu. Tāpat būs arī muzikāli pārsteigumi no Jelgavas mūziķiem.

 

Jāatgādina, ka Jelgava līdz ar astoņām citām Latvijas pilsētām uzsākusi ceļu pretim Eiropas kultūras galvaspilsētas statusam, tādēļ šajā platformā tiks akcentētas tēmas, kas liek uz pilsētas attīstību paraudzīties plašāk – tieši tā, kā to aicina Kultūras galvaspilsētas projekts. “KULTŪRtāle” ir aptuveni 40-60 minūšu gari podkāsta tipa raidījumi video un audio formātā ar mērķi nostiprināt, pilnveidot un attīstīt mūsu apkārtējās sabiedrības kultūras domas veidošanu un radīšanu. Raidījumiem tiešraidē var pieslēgties pašvaldības iestādes “Kultūra” “Facebook” lapā un pēc raidījuma beigām būs pieejams arī ieraksts.
 
Raidījuma ieraksts veikts atbilstoši Kultūras ministrijas izstrādātajām vadlīnijām tiešraižu un TV studijas darbības nodrošināšanai Covid-19 ierobežojumu laikā.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē