25.1 °C, 4.1 m/s, 43.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaKustība Lielā Talka izsludina konkursu skolēniem
Kustība Lielā Talka izsludina konkursu skolēniem
29/01/2021

Vislatvijas kustība Lielā Talka un Pasaules Talka rīko konkursu Latvijas skolu 5.-12. klašu skolēniem “Tīra vide – neatņemama mana un manu vienaudžu Latvijas sastāvdaļa”. Konkursa mērķis ir aktualizēt nepieciešamību rūpēties par vidi un saglabāt to tīru un skaistu nākamajām paaudzēm. Konkursa laureāti uz mēnesi kļūs par 2021. gada pavasara Lielās Talkas vēstnešiem un viedokļu līderiem komunikācijas aktivitātēs, savukārt labākais iesniegtais projekts kļūs par TV reklāmas rullīti.

Līdz 15. martam jaunieši aicināti individuāli vai komandās iesniegt radošu 80 sekunžu (horizontāli filmētu) video klipu, kurā akcentē vides lomu un nepieciešamību saglabāt tīru Latviju nākamajām paaudzēm, tādā veidā kļūstot par 2021. gada Lielās Talkas vēstnešiem un ideju nesējiem zaļas, tīras Latvijas un pasaules veidošanā. Radošākais video projekts kļūst par “Lielās Talkas 2021” informatīvās kampaņas sastāvdaļu: kā reklāma TV kanālā, gan kā sastāvdaļa sociālo tīklu kampaņai, sagaidot nākamā gada Lielās Talkas dienu. Kopā ar video klipu, jāiesniedz informācija par autoriem: neliels apraksts un kontaktinformācija (e-pasta adrese un tālruņa numurs), kā arī skolas nosaukums.

Skolēnu radošais projekts līdz 15. martam jāiesūta pa e-pastu gita.sauka@onecom-latvia.com, klāt minot arī projekta autoru kontaktinformāciju. Savukārt līdz 25. martam žūrija izvēlēsies vienu radošāko autoru komandu katrā no reģioniem: Kurzemes, Latgales, Vidzemes, Zemgales un Rīgas. Piecu labāko darbu autori tiks aicināti uz “Lielās Talkas 2021” ietalkošanas pasākumu Rīgā, no 1. aprīļa kļūstot par daļu no Lielās Talkas informatīvās kampaņas, savukārt konkursa labākais darbs kļūs par TV reklāmas rullīti.

 

 Nolikums

 

 

Informācija: kustība Lielā Talka