1.4 °C, 1.9 m/s, 85.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaLabākā pasta operatore Zemgalē strādā Jelgavas 5. pasta nodaļā
Labākā pasta operatore Zemgalē strādā Jelgavas 5. pasta nodaļā
06/02/2024

Apbalvoti konkursa “Mans pastnieks 2023” uzvarētāji, par kuriem klienti, vērtējot pasta pakalpojumu saņemšanu 2023. gadā, snieguši visvairāk pozitīvu atsauksmju. Par gada labāko pasta operatori Zemgalē atzīta Baiba Veidliņa (attēlā trešā no kreisās), kura strādā Jelgavas 5. pasta nodaļā tirdzniecības centrā “RAF Centrs”.

No 2023. gada oktobra līdz decembrim “Latvijas pasts” jau 13. gadu pēc kārtas konkursā “Mans pastnieks 2023” aicināja iedzīvotājus novērtēt katra reģiona labāko pastnieku un pasta nodaļas operatoru, izceļot viņu profesionālās spējas, kā arī pasakot paldies par labo darbu. “Latvijas pasts” godināja arī labākos kurjerus, klientu atbalsta speciālistu un sūtījumu apstrādes operatoru.

No 2300 “Latvijas pasta” darbiniekiem ap 820 ir pastnieki un ap 420 – pasta operatori. Kopumā nominācijām izvirzīts 951 “Latvijas pasta” pastnieks un pasta operators, un par viņiem saņemts 5351 vērtējums anketu un interneta balsojumā. Balsojumā piedalījās iedzīvotāji no Rīgas, Vidzemes, Latgales, Zemgales un Kurzemes. Atsauksmēs iedzīvotāji slavē gan “Latvijas pasta” darbinieku profesionālās prasmes, gan arī cilvēciskās īpašības.

Savukārt labāko kurjeru, klientu atbalsta speciālistu un sūtījumu apstrādes operatoru noteica struktūrvienību vadītāju vērtējums.