14.7 °C, 2.2 m/s, 95.7 %

Ģimene

Sākumlapa JaunumiĢimene Labdarības akcijā palīdzi 20 Jelgavas bērniem sagatavoties skolai!
 Labdarības akcijā palīdzi 20 Jelgavas bērniem sagatavoties skolai!
26/07/2023

Jau 15. reizi, tuvojoties jaunajam mācību gadam, Jelgavā tiek rīkota labdarības akcija “Ar prieku pretī zināšanām”, lai sarūpētu skolai nepieciešamos mācību piederumus 20 Jelgavas bērniem, kuru ģimenēm šobrīd ir materiālās grūtības. Jelgavnieki, kuri gatavi iesaistīties, sarūpētos mācību materiālus un piederumus skolai līdz 18. augustam aicināti nogādāt Jelgavas Sabiedriskajā centrā Skolotāju ielā 8.

Jelgavas pašvaldības iestāde “Sabiedriskais centrs”, sadarbojoties ar Jelgavas Sociālo lietu pārvaldi, ir apzinājusi tās ģimenes, kurām nepieciešams sniegt atbalstu mācību līdzekļu iegādei – šo ģimeņu ienākumi ir zemi, tomēr tie minimāli pārsniedz to noteikto ienākumu apjomu, lai varētu saņemt Jelgavas pašvaldībā pieejamo sociālo pabalstu individuālo mācību līdzekļu iegādei.

Šogad labdarības akcijas mērķis ir sniegt atbalstu 20 Jelgavas skolēniem, kuri uzsāks mācības 1. klasē vai turpinās izglītošanos sākumskolā. Katram bērnam paredzēts sarūpēt jaunu skolas mugursomu un piepildīt to ar nepieciešamajiem mācību līdzekļiem un piederumiem skolai.

Akcijā aicināts iesaistīties ikviens, ar ziedojumiem sniedzot savu atbalstu bērniem, lai sagatavotos jaunajam mācību gadam. Svarīgi – ziedotajiem skolas mācību piederumiem ir jābūt jauniem!

Ziedojumus – mācību materiālus un piederumus skolai – līdz 18. augustam var nogādāt Skolotāju ielā 8, 101. kabinetā. Papildjautājumu gadījumā lūgums sazināties ar akcijas organizatoriem, zvanot pa tālruni 63005467.

Akcijas noslēgums paredzēts 23. augustā pulksten 14, kad bērniem tiks pasniegtas jelgavnieku sarūpētās mantas, lai viņi ar prieku varētu uzsākt jauno mācību gadu.

Organizatori informē – akcijas noslēguma pasākumā tiks veikta fotografēšana, uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.