-6 °C, 3.1 m/s, 87.9 %

Jaunumi

Sākumlapa Jaunumi“Labvēlīgais tips” viesosies Jelgavā
“Labvēlīgais tips” viesosies Jelgavā
09/02/2009

Aprīlis ir viens jokains mēnesis. Tas sākas ar 1. datumu, kā jau visi gada mēneši, bet 1. aprīlis ir īpašs ar Joku dienu (starp citu, tās aizsākumi meklējami Francijā). Tā teikt – kā mēnesi iesāksi, tā pavadīsi. Taču grupai „Labvēlīgais tips” 1. aprīlis ir ļoti īpašs datums, jo vairums tās gara darbu mūzikas albumu formātā ir iznākuši tieši šajā datumā.

Varbūt nejauši, varbūt apzināti, tomēr fakts, ka tieši joku mēnesī „Labvēlīgais tips” dosies izklaidēt publiku Kurzemē, Vidzemē un Zemgalē, sniedzot trīs unikālus koncertus.

Koncerts Jelgavā paredzēts 25. aprīlī, Jelgavas Kultūras namā. Koncerti būs divās daļās, to sākums – 19.00, bet precīza programma pagaidām vēl netiek atklāta.

Jāpiebilst, ka katra grupas uzstāšanās tiek pārvērsta par savdabīgu šovu uz skatuves, kurā iesaistās ne tikai mākslinieki, bet nereti arī skatītāji. Protams, neizpaliek arī joki.

Biļetes uz Valmieras un Jelgavas koncertiem jau var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv, bet uz Kuldīgas koncertu – Kuldīgas Kultūras centra kasē. Cena – sākot no Ls 5.

Sekojiet turpmākai informācijai plašsaziņas līdzekļos!


Informāciju sagatavoja
Inita Zīmele
L Tips, SIA