15.8 °C, 3 m/s, 72.2 %

Ģimene

Sākumlapa JaunumiĢimeneLāčplēša dienas lāpu gājienu un koncertu varēs vērot tiešraidē
Lāčplēša dienas lāpu gājienu un koncertu varēs vērot tiešraidē
11/11/2022

Šodien, Lāčplēša dienā, no pulksten 18.30 tiešraidē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības mājaslapā www.jelgava.lv un sociālā tīkla “Facebook” lapā @Jelgavaspilseta varēs vērot lāpu gājiena noslēgumu posmā no Pasta un Stacijas ielas līdz piemineklim Jelgavas atbrīvotājiem Stacijas parkā, svinīgo solījumu, kuru militāro struktūrvienību un pilsētnieku priekšā dos jaunie zemessargi, kā arī koncertu patriotiskās noskaņās kopā ar grupu “Credo” un kori “Balti”.

Godinot Latvijas armiju un pieminot mūsu valsts brīvības cīnītājus šodien, 11. novembrī, pulksten 18 pēc divu gadu pārtraukuma vienosimies lāpu gājienā. Lāpu gājienam jelgavnieki aicināti pulcēties no pulksten 17.30 Pulkveža Oskara Kalpaka un Svētes ielā. Gājienu iesāks Zemessardze, Valsts policija, Pašvaldības policija un citas militarizētās struktūrvienības. Pēc tam aicināti stāties pārējie gājiena dalībnieki.

 

ŠEIT pulksten 18.30 tiks pārraidīta gājiena tiešraide.

 

 

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka tiks filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

Gājiena dalībnieki aicināti ņemt līdzi lāpas, pie apģērba piespraust sarkanbaltsarkanu lentīti un pie pieminekļa Jelgavas atbrīvotājiem nolikt ziedus un sveces.

 

Autovadītājiem jāņem vērā, ka gājiena maršrutā tā norises laikā būs slēgta satiksme. Vairāk par satiksmi ŠEIT. 

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē