17.5 °C, 2.6 m/s, 63.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeLai uzlabotu satiksmes drošību, pilsētā turpinās avārijas bedrīšu remonts
Lai uzlabotu satiksmes drošību, pilsētā turpinās avārijas bedrīšu remonts
09/01/2020

Vairākās Jelgavas ielās turpinās šonedēļ uzsāktais avārijas bedrīšu remonts ar auksto asfaltbetonu. Tādējādi tiek nodrošināta droša satiksme un avārijas situāciju novēršana līdz brīdim, kad laikapstākļi ļaus veikt plānveida bedrīšu remontu ar karsto asfaltbetonu, kas iespējams vidējai diennakts gaisa temperatūrai paaugstinoties līdz +10 grādiem. Tieši mainīgo laikapstākļu rezultātā pastiprināti veidojas bedres. Ja bedres izveidojas lielākas par 0,1 kvadrātmetru un ir dziļākas par pieciem centimetriem, tās uzskatāmas par bīstamām.

Bedrītes šonedēļ salabotas Satiksmes ielā, Miera ielā, Aizsargu ielā, Platones ielā un Prohorova ielā (autobusu apgriešanās laukums) un darbi turpināsies Kārniņu ceļā, Staļģenes ielā, Bauskas ielā, autoostas teritorijā, gar peroniem Mātera ielā un Svētes ielā. Bedrīšu remontu veic SIA “KULK”.

 

Šodien uzsākta arī tranšeju aizpildīšana pēc rakšanas darbiem pilsētas asfaltētajās ielās – Dambja ielā, Filozofu ielā, Tērvetes ielā, Meiju ceļā, Viskaļu ielā un Satiksmes ielā.

 

Pilsētas ielu segumi regulāri tiek apsekoti un nepieciešamības gadījumā organizējam bīstamo bedru remontu.

 

Aicinām par problēmām pilsētas ielu segumā Pašvaldības operatīvās informācijas centram pa bezmaksas tālruni 8787.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē