19.1 °C, 1.8 m/s, 94 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiLasītāju klubiņa informatīvo lekciju cikls dzīves kvalitātes uzlabošanai “Tver dzīvi!”
Lasītāju klubiņa informatīvo lekciju cikls dzīves kvalitātes uzlabošanai “Tver dzīvi!”
20/09/2019

Jelgavas pilsētas bibliotēkas Lasītāju klubiņa dalībnieki un citi interesenti tiek aicināti piedalīties lekciju ciklā dzīves kvalitātes uzlabošanai “Tver dzīvi!”. Lekciju ciklu organizē Jelgavas pilsētas bibliotēku atbalsta biedrība “Libro” sadarbībā ar Jelgavas pilsētas bibliotēku.

Projekts tiek realizēts ar mērķi paplašināt bibliotēkas Lasītāju klubiņa dalībnieku redzesloku, piedāvājot lekciju ciklu dzīves kvalitātes uzlabošanai. Lekcijās tiks aptvertas tādas tēmas kā sevis pilnveidošana un saskarsme ar apkārtējiem, kā arī nozīmīgi jautājumi par vidi: ķīmiskās vielas un pesticīdi ikdienā, kā samazināt kaitējumu sev un dabai, kā izvēlēties videi draudzīgus produktus, kas ir ekomarķējums, kas ir zero waste un citi vides saglabāšanai nozīmīgi jautājumi.

 

Lekcijas vadīs savas jomas profesionāļi, kas sniegs ieskatu tēmu aktualitātē, kā arī piedāvās praktiskus uzdevumus, lai ikviens varētu sev atklāt ērtus risinājumus ikdienas paradumu maiņai.

 

Pirmā tikšanās notiks 24. septembrī plkst. 16.00 Jelgavas pilsētas bibliotēkā, ar Lasītāju klubiņa dalībniekiem un pārējiem interesentiem sarunāsies Valsts izglītības satura centra, Profesionālo studiju skolas “Citadele” lektore Dzintra Līce lekcijā dialogam un attīstībai, sevis pilnveidošanai un saskarsmei ar apkārtējiem. Nākamajās lekcijās 29. oktobrī un 26. novembrī tiksimies ar Ekodizaina kompetences centra lektorēm, lai runātu par videi draudzīgiem produktiem, ķīmiskajām vielām un Zero Waste dzīvesveidu.

 

Lai gan pasākums notiek Lasītāju klubiņa ietvaros, aicinām to apmeklēt arī citus interesentus, iepriekš piesakoties pa tālruni 63046587 vai e-pastu: abo@biblioteka.lv. Vietu skaits ierobežots.

 

Bibliotēkas Lasītāju klubiņš tiekas katra mēneša pēdējā otrdienā Jelgavas pilsētas bibliotēkas telpās, kur katrā tikšanās reizē bibliotēkas Lasītāju apkalpošanas nodaļas bibliotekāres klubiņa dalībniekiem sagatavo dažādas tēmas izziņai un, protams, neformālā gaisotnē pie tējas tases, tiek diskutēts par literatūru.

 

Projekts “Tver dzīvi!” tiek realizēts ar Jelgavas Biedrību, nodibinājumu un reliģisko organizāciju atbalsta programmas piešķirto finansējumu.