21.1 °C, 2.3 m/s, 87.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiLatvijā akreditētie vēstnieki reģionālajā vizītē ierodas Jelgavā
Latvijā akreditētie vēstnieki reģionālajā vizītē ierodas Jelgavā
23/09/2020

23. septembrī Jelgavu Zemgales reģionālajā vizītē apmeklēja 22 Latvijā akreditēti ārvalstu vēstnieki, kuri pārstāv gan tuvākas, gan tālākas valstis.

Vēstnieki apmeklēja Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeju, kur tikās ar Jelgavas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu un tika iepazīstināti ar Jelgavas vēsturi un izglītības un uzņēmējdarbības iespējām pilsētā. Delegācija viesojās arī Pašvaldības operatīvās informācijas centrā un, iepazīstot Latvijas Lauksaimniecības universitātes piedāvātās izglītības programmas, Pārtikas tehnoloģijas fakultātē un Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūtā.

 

Lai gūtu priekšstatu par uzņēmējdarbības attīstību pilsētā, delegācija apmeklēja vairākus uzņēmumus, tajā skaitā vienu no vadošajiem polimēru pārstrādes uzņēmumiem Ziemeļeiropā AS “PET Baltija”, SIA “Cross Timber Systems”, kas specializējusies krustām līmētu koka konstrukciju ražošanā, un saldumu ražotni SIA “Karameļu darbnīca”.

Latvijas Ārlietu ministrija šādas vizītes rīko ik gadu, lai ārvalstu diplomāti varētu labāk iepazīt dažādus valsts reģionus, un katru gadu vizīte tiek organizēta citā reģionā.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē