25.8 °C, 1.7 m/s, 61.4 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaLatvijas fizikas skolotāji Jelgavas Valsts ģimnāzijā dalās pieredzē
Latvijas fizikas skolotāji Jelgavas Valsts ģimnāzijā dalās pieredzē
13/10/2023

Šodien un rīt, 13. un 14. oktobrī, Jelgavas Valsts ģimnāzijā notiek Latvijas fizikas skolotāju konference. Šogad – jubilejas zīmē, jo šī ir jau 25. konference. Jelgavā tā pulcējusi vairāk nekā 100 fizikas skolotāju no visas Latvijas, lai viņi dalītos pieredzē un runātu par aktualitātēm fizikas jomā.  

Konferenci organizē Latvijas Fizikas skolotāju asociācija, un šogad par norises vietu izvēlēta Jelgava.

Konferencē Jelgavas Valsts ģimnāzijā piedalās vairāk nekā 100 dalībnieku, no tiem astoņi Jelgavas pedagogi. Šodien fizikas skolotājiem notiek dažādas lekcijas par aktualitātēm fizikas mācīšanā, kā arī saruna ar Valsts izglītības satura centra ekspertiem, savukārt sestdien, 14. oktobrī, visas dienas garumā ģimnāzijā norisināsies darbnīcas, kas sadalītas trīs darba sesijās. Jāpiebilst, ka vienu no darbnīcām – par tēmu “Kas ir melnajā kastē?” – vadīs Jelgavas 5. vidusskolas fiziskas skolotāji Natalija Stocka un Josifs Spirts

Fizikas skolotājus mūsu pilsētā konferences atklāšanā sveica arī Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš. Viņš norādīja, ka Jelgavas pašvaldība dažāda vecuma bērniem un skolēniem vairāku gadu garumā mērķtiecīgi ir radījusi programmas, kas ļauj radošā vidē padziļināt zināšanas dabaszinībās un eksaktajos priekšmetos.

Jāpiebilst, ka Jelgava lepojas arī ar to, ka par izcilāko fizikas skolotāju Latvijā pagājušajā gadā atzīts tieši Jelgavas Valsts ģimnāzijas fizikas skolotājs Kārlis Daģis.