22.8 °C, 5.2 m/s, 48.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsLatvijas ģimeņu skvoša turnīrā uzvar jelgavnieki
Latvijas ģimeņu skvoša turnīrā uzvar jelgavnieki
03/08/2020

1. augustā aizvadīts otrais Latvijas ģimeņu turnīrs skvošā. Gan pamatgrupā, gan +U13 grupā, kurā vismaz viens no spēlētājiem ir bērns līdz 13 gadu vecumam, uzvarēja jelgavnieki.

Pērn iegūto spēcīgākās ģimenes titulu skvošā aizstāvēja skvoša trenere Baiba Lulle ar dēlu Paulu Eliasu Rozenvaldu, uzvarot pamatgrupā. Arī 2. vieta jelgavniekiem – Lukasam un Armandam Kančiem, trešā vieta rīdziniekiem Gatim un Ralfam Vītoliem. “Spriedzes pilns izvērtās pusfināls starp divām Jelgavas komandām – pagājušā gada bronzas ieguvējiem Kančiem un Uldi un Unu Ulmaņiem, kuri pērn izcīnīja 2. vietu. Tā kā abu spēlētāju punktu summa četros geimos bija identiska, pāru pirmajiem numuriem nācās izspēlēt vienu zelta punktu, kurā veiksmīgāks bija Lukass,” stāsta Latvijas Skvoša federācijas valdes locekle, turnīra organizatore Baiba Lulle.

 

Šogad tika izveidota +U13 grupa, kurā laurus plūca jelgavnieki Sonora Liepa ar brālēnu Sandi Rakišu.

 

“Lai arī vairākām komandām pēdējā brīdī dažādu iemeslu, tostarp, traumu dēļ no iecerētās dalības nācās atteikties, liels prieks, ka komandu skaits, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, ir teju dubultojies. Šāda formāta potenciāls ir vēl lielāks, un, ņemot vērā arī Skvoša federācijas mērķi skvošu popularizēt kā kopīgu ģimenisku sporta veidu, turnīrs tiks rīkots arī nākamgad,” sola federācijas pārstāve.

 

Sacensībās, kas norisinājās Rīgā, piedalījās 36 spēlētāji 18 komandās – 12 komandas startēja pamatgrupā un 6 komandas startēja +U13 grupā.

 

 

Foto: Baiba Lulle