22.6 °C, 2.4 m/s, 49 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSports“LATVIJAS KAUSS futbolā 2017”
“LATVIJAS KAUSS futbolā 2017”
13/09/2017

Jelgavas komandai ceturtdaļfināla spēle 13.septembrī!

Pēc Latvijas Futbola federācijas (LFF) veiktās Latvijas kausa izcīņas 2017.gada sezonas ceturtdaļfināla pāru izlozes, tika noskaidroti komandu pāri turnīras pusfināla stadijā. Izloze noteica, ka futbola klubs “Jelgava” spēkiem mērosies ar “Riga FC” vienību. Ceturtdaļfināla spēle starp šīm komandām notiks 13.septembrī pulksten 19:00 “Skonto” stadionā Rīgā.

Pirmajās šī gada Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēlēs 16.augustā uzvaras izcīnīja SynotTip Virslīgas čempionāta komandas FK “Liepāja/Mogo” un RFS, kuras tagad pusfinālā gaida savstarpēja tikšanās. Trešā turnīra ceturtdaļfināla spēle notika 17.augustā Jūrmalas pilsētas stadionā “Sloka”, kur vietējie “Spartaks Jūrmala” futbolisti ar rezultātu 1:0 pāerspēja FK “Metta/Latvijas Universitāte” komandu.

Kā ziņots iepriekš, sacensību ceturtdaļfinālā iekļuva septiņas SynotTip Virslīgas čempionāta komandas un viena 2.līgas čempionāta vienība. 

Uzziņai

Komandas, kas pāros norādītas kā pirmās, būs gaidāmo spēļu mājinieces. Pēcāk pusfinālā spēļu saimnieki un viesi tiek mainīti vietām, ja pusfinālā tiek komanda, kas ceturtdaļfināla spēli uzvarējusi izbraukumā un saskaņā ar izlozi pusfināla spēle tai jāaizvada izbraukumā pret komandu, kas ceturtdaļfinālā spēlējusi mājās.

Ceturtdaļfināla mači paredzēti 16.augustā, pusfināla cīņas ieplānotas 20.septembrī, bet fināls – 18.oktobrī. Precīzi spēļu norises laiki un vietas pēc to saskaņošanas būs pieejami online.lff.lv platformā.

Jau vēstīts, ka nesen ieviestas izmaiņas Latvijas kausa izcīņas izspēlē, kas līdz ar 2017.gadu paredz turnīru izspēlēt viena kalendārā gada ietvaros. Šīs izmaiņas nozīmē, ka šogad tiek izspēlēti divi Latvijas kausa izcīņas turnīri. Maijā par 2016./2017.gada sezonas čempioni tika kronēta FK Ventspils komanda.

 

 

Informācija: Latvijas Futbola federācija