18.2 °C, 1.6 m/s, 89.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaLatvijas kontūras puķu dobē Driksas krastā iestādītas 2000 augstās leduspuķes
Latvijas kontūras puķu dobē Driksas krastā iestādītas 2000 augstās leduspuķes
25/05/2022

Svētku nedēļā Driksas krasta nogāzē Pasta salā uzziedējusi puķu dobe Latvijas kontūras formā – tajā sastādītas ap 2000 augstās leduspuķes. Dobes pamatu veido leduspuķes ar sārtām lapām, kas ziedēs ar sarkaniem ziediem, bet ar baltām leduspuķēm šogad Latvijas kontūrā īpaši iezīmēta mūsu pilsēta Jelgava. 

Jāpiebilst, ka leduspuķes izvēlētas, jo tās ir izturīgākās mūsu mainīgajos laikapstākļos. Tikai šogad dobē stādītas augstās leduspuķes.

 

Vasaras puķu stādīšana turpinās arī citviet pilsētā. Puķes iestādītas dobēs bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņā Uzvaras parkā un pie bērnu rotaļu laukuma Katoļu un Driksas ielu krustojumā, Hercoga Jēkaba laukumā, skvērā aiz kultūras nama, kā arī Stacijas parkā pie pieminekļa “Jelgavas atbrīvotājiem” un citviet Jelgavas pilsētā.

 

Jelgavas iedzīvotājus un viesus šovasar priecēs leduspuķes, krustaines, dālijas, kosmejas, lauvmutītes un citas vasaras puķes. Iekarināmajos puķu podos kuplos pelargonijas un batātu ipomejas. Kopumā pilsētā plānots iestādīt 67570 puķu stādus.

 

 

Foto un informācija: “Pilsētsaimniecība”