18.8 °C, 1.7 m/s, 69.8 %

Jaunumi

Sākumlapa Jaunumi“Latvijas Pasts” sūtījumus pakomātos uzglabā trīs dienas
“Latvijas Pasts” sūtījumus pakomātos uzglabā trīs dienas
23/03/2020

Lai sūtījumus varētu saņemt maksimāli daudz klientu, VAS “Latvijas Pasts” no pirmdienas, 23. marta, sūtījumus pakomātos uzglabā tikai trīs dienas līdzšinējo piecu dienu vietā.

Šāds lēmums pieņemts saistībā ar ārkārtas situāciju un būs spēkā līdz tās atcelšanai. Tā kā pieprasījums sūtījumu saņemšanai pakomātos šobrīd ir būtiski pieaudzis, nereti tajos veidojas sastrēgumi, jo daļa sūtījumu netiek izņemti laikus, neļaujot sūtījumus saņemt citiem klientiem. Tāpēc uz laiku pieņemts lēmums sūtījumu uzglabāšanas laiku pakomātos saīsināt, veicinot sūtījumu ātrāku apriti. Vienlaikus “Latvijas Pasts” veic vairāku pakomātu nomaiņu, izvietojot jaunākas paaudzes pakomātus ar lielāku ietilpību.

 

Vienlaikus “Latvijas Pasts” aicina arī tos klientus, kuru sūtījumi pakomātos ievietoti pirms šī datuma, savus sūtījumus izņemt, negaidot līdz šim spēkā esošā piecu dienu termiņa beigas. Šāda atbildīga rīcība veicinās sūtījumu ātrāku apriti un iespējas sūtījumus valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā izņemt arī citiem klientiem.

 

Kopumā “Latvijas Pastam” ir 61 pakomāts visā valstī, tostarp divi no tiem atrodas Jelgavā – tirdzniecības centrā “Valdeka” Rīgas ielā 11 un tirdzniecības centrā “Kanclera nams” Katoļu ielā 7.

 

Uzņēmums informē, ka ārkārtas apstākļos visi “Latvijas Pasta” pakomāti tiek pastiprināti tīrīti un dezinficēti.

 

“Latvijas Pasts” patlaban pilnībā nodrošina pasta sūtījumu piegādes kā iekšzemē, tā uz ārvalstīm. “Latvijas Pasts” ir izveidojis speciālu jautājumu–atbilžu sadaļu uzņēmuma interneta mājaslapas www.pasts.lv jaunumu sadaļā, kur informācija tiek regulāri aktualizēta.

 

 

Foto: publicitātes

 

Informācija: VAS “Latvijas Pasts”