14.6 °C, 0.8 m/s, 88.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsLATVIJAS RALLIJKROSA KAUSA IZCĪŅA 2017
LATVIJAS RALLIJKROSA KAUSA IZCĪŅA 2017
12/08/2017

Jelgavas “Rullītī” 20.augustā notiks rallijkrosa sacensības!

Pēc divedsmit gadu pauzes Jelgavā atgriežas Latvijas Rallijkrosa sacensības – Latvijas rallijkrosa kausa 4.posms visus autosporta entuziastus priecēs 20.augustā sporta un atpūtas kopleksa “Rullītis” trasē (Aku ceļš 1, Jelgava). Sacensību rīkotāji informē, ka šis ir Rallijkrosa kausa sezonas vidus un tas ir viens no svarīgākajiem sezonas mirkļiem, kad tikai sākas īstā punktu skaitīšana un sacensību kopvērtējuma punktu rēķināšana. Jelgavas posmā organizatori rūpēsies, lai tas būtu kā atpūtas pasākums ģimenēm – paredzētas atrakcijas bērniem, bet ūdenssporta mīļotāji varēs doties izbraucienā ar veikbordu. 

Rallijkross ir kļuvis iemīļots autosportiem Latvijā un paspējis izraisīt nezūdošu interesi arī skatītāju vidū. Trasē “Rullītis” ir atjaunots asfalta segums, trase ir pilnveidota un pat pielāgota rallijkrosa sacensībām, īpaši izbūvēti līkumi. Sacensību laikā, skatītāju ērtībām, abās trases malās būs novietotas arī tribīnes.

Sacensības Jelgavā notiks četrās automašīnu klasēs: “Lada RX”, “Super 1600”, “Touring” un “Open RX”. Organizatori norāda, ka populārākā ir tā dēvētā tautas klase jeb “Lada RX”, kurā sportisti savstarpēji sacenšas ar “VAZ” automašīnām. Zināms, ka interesi par dalību rallijkrosā ir izrādījis arī viens no Jelgavas talantīgākajiem autosportistiem – Kristaps Gasparovičs.

Tāpat īpaši tiks padomāts par to, lai pasākums būtu saistošs arī ģimenēm ar bērniem, tādāļ plānotas dažādas atrakcijas bērniem, savukārt ūdenssporta mīļotājiem būs pieejams veikbords. Dalībniekiem Latvijas Rallijkrosa kausa 4.posmam varēs reģistrēties no 25. jūlija – www.rallycross.lv.

Skatītāji aicināti izmantot iespēju un iepriekšpārdošanā iegādāties ieejas biļetes izdevīgāk visās Biļešu Serviss kasēs vai www.bilesuserviss.lv.