25.1 °C, 4.1 m/s, 43.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiLatvijas U-21 futbola izlase piekāpjas angļiem
Latvijas U-21 futbola izlase piekāpjas angļiem
12/09/2018

Otrdien, 11.septembrī Latvijas U-21 futbola izlase Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC), aizvadīja UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēli pret apakšgupas līderi – Anglijas izlasi. Spēle Jelgavā noslēdzās ar rezultātu 1:2 viesu labā.

Galvenā trenera Daiņa Kazakeviča vadītā Latvijas U-21 izlase izvirzījās vadībā spēles 28.minūtē, kad precīzs bija Latvijas izlases spēlētājs Raivis Andris Jurkovskis. Tomēr viesi spēja atbildēt ar diviem vārtu guvumiem – 40.minūtē rezultatīvs sitiens Anglijas spēlētājam Tamijam Abrahamam, bet uzvaru nesošos vārtus 73.minūtē guva Meisons Mounts.

 

Latvijas U-21 izlases galvenajam trenerim Dainim Kazakevičam pēc spēles ar Anglijas U-21 izlasi Jelgavā bija divējādas izjūtas: “Kopumā uz pietiekami nopietna pretinieka fona izskatījāmies labi, bet zaudējums ir zaudējums, – mēs neesam apmierināt, ka neizdevās iegūt vismaz punktu.” 

 

“Pāris epizodes bija tādas, ko tik līdzvērtīgās spēlēs vai tādās spēlēs, kurās pretinieks ir par mums spēcīgāks, mēs nedrīkstam pieļaut,”pēcspēles preses konferencē komentēja Kazakevičs. “Mums bija pārāk ilga otrā maiņa, kad [pussargs Eduards] Emsis dabūja traumu, kuras rezultātā mēs mazākumā ielaidām vārtus. Esmu neapmierināts ar to situāciju, bet kopumā, ņemot vērā to, ka bija diezgan sarežģīts režīms ar loģistiku, ar pārlidojumu un Ukrainas spēli, ka diezgan daudz spēkus atstājām Ukrainā, mums izdevās pietiekami atjaunoties. Protams, ne līdz galam, bet kaut ko mēs kompensējām ar pašatdevi un pietiekami aktīvu futbolu, un līdz pašām spēles beigām cīnījāmies par punktiem pret grupas līderi. Ar sniegumu varam būt apmierināti, ar rezultātu – nē.” 

 

Uzziņai

Latvijas U-21 futbola izlase ir iekļauta vienā apakšgrupā ar Andoru, Ukrainu, Nīderlandi, Skotiju un Angliju. Nākamo spēli Latvijas izlase aizvadīs 12.oktobrī “Skonto” stadionā Rīgā pret Nīderlandi.

 

 

Informācija: LLF, Sporta servisa centrs