16.7 °C, 1.7 m/s, 98.6 %

Sākumlapa JaunumiLatvijas U-21 izlase piekāpjas Anglijai
Latvijas U-21 izlase piekāpjas Anglijai
12/09/2018

Latvijas U-21 futbola izlase UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra ietvaros Zemgales Olimpiskā centra stadionā piekāpās Anglijas izlasei 1:2 (1:1).

Vakar, 11.septembrī, Latvijas U-21 futbola izlase Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC), aizvadīja UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēli pret apakšgupas līderi Anglijas izlasi. Spēle noslēdzās ar rezultātu 1:2 viesu labā.

Daiņa Kazakeviča vadītā Latvijas U-21 izlase izvirzījās vadībā 28. minūtē, kad precīzs bija Latvijas izlases spēlētājs Raivis Andris Jurkovskis  (nr.13), tomēr angļi spēja atbildēt ar diviem vārtu guvumiem – 40. minūtē rezultatīvs sitiens spēlētājam Tamijam Abrahamam (nr.23), bet uzvaru nesošos vārtus 73. minūtē iesita Meisons Mounts (nr.19).

Latvijas U-21 futbola izlase ir iekļauta vienā apakšgrupā ar Andoru, Ukrainu, Nīderlandi, Skotiju un Angliju. Nākamo spēli mūsu izlase aizvadīs 12. oktobrī “Skonto” stadionā Rīgā pret Nīderlandi.

Informācija: LLF, Sporta servisa centrs