18.3 °C, 2.8 m/s, 85.8 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaLBTU maģistranti un doktoranti var pieteikties Jelgavas valstspilsētas domes balvai
LBTU maģistranti un doktoranti var pieteikties Jelgavas valstspilsētas domes balvai
27/10/2022

Līdz 15. novembrim jaunie Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU, iepriekš Latvijas Lauksaimniecības universitāte) doktoranti un maģistranti aicināti pieteikties Jelgavas valstspilsētas domes izsludinātajā balvas konkursā. Šī balva izveidota, lai veicinātu Jelgavas valstspilsētas attīstību, atbalstītu zinātniskās izstrādnes un jaunatnes interesi par zinātni.

Balva tiek piešķirta divas reizes gadā jaunajam doktoram vai maģistrantam, kura pētījums sekmē uzņēmējdarbības idejas īstenošanu, sniedz ieguldījumu Jelgavas valstspilsētas attīstībā, kā arī ir zinātniskās publikācijas vispāratzītos zinātniskos izdevumos (tostarp indeksētas Scopus un Web of Science datubāzēs). Tāpat balvas pretendentam konkursa darbs jāprezentē Jelgavas valstspilsētas vadības pārstāvjiem.

 

Balvas pretendents iesniedz pieteikumu, pievienojot šādus dokumentus: Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas (LLMZA) nodaļas, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU) Zinātnes padomes vai LBTU fakultātes domes ieteikumu, kurā dots īss iesniegtā darba vērtējums un jaunā zinātnieka raksturojums, konkursa darbu (var būt arī promocijas vai maģistra darbs), titullapā norādot pārstāvēto zinātnisko institūciju, darba nosaukumu, autora vārdu un uzvārdu, darba anotāciju latviešu valodā, zinātnisko publikāciju sarakstu un autora dzīves un darba gājumu (Curriculum Vitae).

 

Balvas pretendentiem līdz 2022. gada 15. novembrim jāiesniedz pieteikums LBTU Zinātnes un projektu attīstības centrā, 189. telpā, Lielajā ielā 2 (Jelgavas pils). Tālrunis uzziņām 63005685.

 

Konkursa nolikums

 

 

Foto un informācija: Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte