15.6 °C, 3 m/s, 84.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiLDDK seminārs “Ir sarunas, ir rezultāts-3”
LDDK seminārs “Ir sarunas, ir rezultāts-3”
23/01/2013

7.februārī, pulksten 10, Jelgavas atpūtas un sporta kompleksā, Rīgas ielā 11, konferenču zālē Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) Biznesa resursu centrs, sadarbībā ar mācību centru „Komin” aicina uzņēmējus apmeklēt bezmaksas semināru "Ir sarunas, ir rezultāts-3".

7.februārī, pulksten 10, Jelgavas atpūtas un sporta kompleksā, Rīgas ielā 11, konferenču zālē Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) Biznesa resursu centrs, sadarbībā ar mācību centru „Komin” aicina uzņēmējus apmeklēt bezmaksas semināru “Ir sarunas, ir rezultāts-3”.
 
Seminārā aplūkotās tēmas palīdzēs risināt jautājumus, kas saistīti ar darba kvalitātes uzlabošanu uzņēmumos, veicinās darba devēju un darba ņēmēju savstarpējo dialogu dažādos problēmjautājumos un nestandarta situācijās, kā arī sniegs noderīgu informāciju uzņēmumiem par sadarbību ar pašvaldībām un valsts institūcijām.
 
Semināru vada Edgars Korčagins, jurists, darba tiesību speciālists, Labklājības ministrijas Eiropas un juridisko lietu departamenta direktors, bijušais Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektora vietnieks un Antra Sloka, psiholoģe, psihoterapeite, komunikāciju, pārdošanas un klientu apkalpošanas jomas konsultante un pasniedzēja, ar vairāk kā septiņu gadu pieredzi semināru autorprogrammu izveidē un vadīšanā Latvijas uzņēmumos un valsts iestādēs.
 
Pieteikties semināriem var mājas lapā http://www.komin.lv/frame/Intro1.aspx?HID=2&VID=83 aizpildot elektronisku anketu.
 
Semināros aicināti piedalīties uzņēmumu un darba devēju organizāciju vadītājus, kā arī pašvaldību pārstāvjus visos Latvijas reģionos.
 
 
Informāciju sagatavoja
Latvijas Darba devēju konfederācija