6 °C, 4.4 m/s, 50 %

Ģimene

Sākumlapa JaunumiĢimene“Lediņos” notiks svečturu izgatavošanas darbnīca
“Lediņos” notiks svečturu izgatavošanas darbnīca
26/01/2024

9. februārī no pulksten 17 līdz 19 “Jundas” struktūrvienība “Lediņi” aicina ģimenes ar bērniem un jauniešus uz radošu kopā būšanu svečturu izgatavošanas darbnīcā. Dalība pasākumā ir bez maksas, bet ar iepriekšēju pieteikšanos.

“Sveču diena tradicionāli iezīmē ziemas vidu – mēs aizdedzam sveces, lai padarītu šo laiku gaišāku. Lai sveču dedzināšana būtu droša katra mājās, darbnīcā kopā veidosim svečturus no ikdienišķiem palīgmateriāliem. Tā būs iespēja būt radošiem, izbaudīt kopā būšanas laiku, kā arī smelties idejas svečturu izgatavošanai mājas apstākļos,” stāsta struktūrvienības “Lediņi” vadītāja Nadežda Lukina, papildinot: uz pasākumu aicinātas gan ģimenes ar bērniem, gan arī lielāki bērni kopā ar draugiem, ja tie gatavi strādāt patstāvīgi.

Jāpiebilst, ka dalībnieku skaits darbnīcā ir ierobežots, tāpēc tai iepriekš jāpiesakās. Interesenti aicināti pieteikt dalību, sūtot informāciju par dalībnieku skaitu un vecumu uz e-pastu: ledini@izglitiba.jelgava.lv līdz 6. februārim.  Papildu informācijai iespējams sazināties pa tālruni 26448086. Darbnīcas norise plānota “Lediņos” Lediņu ceļā 1.