-3.1 °C, 1.6 m/s, 69.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiLedus hallē notiks starptautiskas daiļslidošanas sacensības
Ledus hallē notiks starptautiskas daiļslidošanas sacensības
23/02/2020

29. februārī un 1. martā Jelgavas ledus hallē notiks daiļslidošanas sacensības Jelgava cup 2020, kas reizē ir devītais Baltijas Elites kausa sērijas sacensību posms. Plānots, ka Jelgavā par medaļām cīnīsies ap 180 daiļslidotāju vecumā no sešiem līdz 17 gadiem, tajā skaitā 24 Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) audzēkņi. Skatītājiem ieeja sacensībās ir bez maksas.

Sacensību organizators JLSS daiļslidošanas treneris Andrejs Brovenko stāsta, ka sacensībām Jelgavā ir pieteikti daiļslidotāji no Latvijas, Lietuvas un Šveices klubiem. No JLSS sacensībās plāno piedalīties 24 audzēkņi. “Mēs izmantojam mājas sacensību priekšrocības un ceram, ka daļai audzēkņu izdosies uzrādīt ļoti labus rezultātus, jo dažkārt mājas sienas palīdz,” atzīst treneris. Sacensībās Jelgavā sevi apliecinās daiļslidotāji vecumā no sešiem līdz 17 gadiem. “Vislielākās izredzes uz medaļām mums varētu būt “Advanced Novice” jauniešu klasē, kurā puišu konkurencē startēs vieni no mūsu labākajiem slidotājiem Antons Trafimovs un Kirils Korkačs, meiteņu – Emīlija Ozola un Elizabete Pentjuša,” stāsta A.Brovenko, piebilstot, ka kopumā sacensība notiks 16 grupās un klasēs – jaunākie dalībnieki uzstāsies ar vienu priekšnesumu, bet “Advanced Novice” un junioru klasē – ar diviem slidojumiem.

 

Sestdien sacensības ledus hallē sāksies pulksten 12, svētdien – pulksten 9. Ar precīzu pasākuma programmu varēs iepazīties mājaslapā www.skating.lv, kur sacensību dienās slidojumus varēs vērot neklātienē, jo tiks nodrošināta tiešraide no Jelgavas ledus halles. Taču skatītāji aicināti daiļslidošanas priekšnesumus baudīt arī klātienē – ieeja ir bez maksas.

 

Pavisam Baltijas Elites kausa izcīņai šogad ir 14 posmi, un kopvērtējuma ieskaitē tiek ņemti vērā katra dalībnieka labākie rezultāti sešās sacensībās. Katrā posmā dalībnieks nopelna konkrētu punktu skaitu, un punkti tiek summēti, lai noskaidrotu uzvarētājus.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē