25.2 °C, 4.1 m/s, 34.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaLedus skulptūru festivāla kolāžu konkurss skolēniem
Ledus skulptūru festivāla kolāžu konkurss skolēniem
09/01/2020
Jau astoto gadu pēc kārtas pirmo līdz ceturto klašu kolektīvi aicināti piedalīties kolāžu konkursā. Darbus var iesniegt līdz 16. janvārim, interpretējot tēmu “Mani supervaroņi”. Konkursa galvenā balva – iespēja kopā ar visu klasi apmeklēt Baltijā vērienīgāko ziemas notikumu – Starptautisko ledus skulptūru festivālu Jelgavā.

Darbam obligāti jābūt A2 izmērā un tā izveidē var tikt izmantoti visdažādākie materiāli un tehnika, tomēr tam ir jābūt arī pietiekami vieglam, lai to būtu iespējams uzkārt pie sienas.

 

Kopā ar darbu nododama tam otrā pusē pielīmēta un aizpildīta anketa. Tā, kopā ar papildus informāciju par konkursa nosacījumiem, pieejama nolikumā.

 

Konkursa uzvarētāji saņems apmaksātu braucienu visai klasei uz 22. Starptautisko ledus skulptūru festivālu, kas norisināsies no 7. līdz 9. februārim Jelgavā. Ja pirmo vietu iegūs klase no Jelgavas, tā balvā saņems autobusa pakalpojumus 300 kilometru apjomā klases ekskursijai, kā arī ielūgumus uz 22. Starptautisko ledus skulptūru festivālu.

 

Darbus A2 formātā līdz 16. janvāra pulksten 12 var iesniegt JPPI “Kultūra” dežurantam Krišjāņa Barona ielā 6 ar norādi -Gundaram Caunem, vai sūtīt pa pastu ar vēlāko pasta zīmoga datumu – 15. janvāri – JPPI “Kultūra”, Krišjāņa Barona iela 6, Jelgava LV-3001 ar norādi “Skolēnu kolāžu konkursam “Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls Jelgavā””.

 

Jautājumu gadījumā nepieciešams sazināties pa e-pastu Gundars.Caune@kultura.jelgava.lv.

 

 

 Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē