17.6 °C, 2.9 m/s, 88.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiLIAA biznesa inkubatori uzņem jaunus biznesa ideju autorus un uzņēmējus
LIAA biznesa inkubatori uzņem jaunus biznesa ideju autorus un uzņēmējus
14/02/2019

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori izziņo 2019. gada uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties inkubācijas programmai. No 2019. gada 1. marta līdz 20. martam tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai inkubācijas programmā LIAA Jelgavas biznesa inkubatorā.

 

Inkubācijas programmā aicināti pieteikties uzņēmumi, kuri nav reģistrēti ilgāk par trim gadiem. Pieteikumus, kas parakstīti ar elektronisko parakstu un nosūtīti uz liaa@liaa.gov.lv, pieņems līdz 2019. gada 20.marta plkst. 23:59.

 

Pirmsinkubācijas programma ir piemērota gan fiziskām, gan juridiskām personām, kuras vēlas izvērtēt savas biznesa idejas dzīvotspēju. Sešu mēnešu garumā tā sniedz dalībniekiem visu nepieciešamo savas biznesa idejas attīstīšanai – aprīkotas darba telpas, mentoru un citu uzņēmēju atbalstu, seminārus un mācības par dažādām tēmām, kā arī vērtīgus kontaktus un dalību lielākajā jauno uzņēmēju kopienā Latvijā.

 

Inkubācijas programmā papildus pirmsinkubācijas atbalstam dalībnieks saņem 50% līdzfinansējumu biznesa attīstībai nepieciešamo pakalpojumu iegādei, piemēram, grāmatvedībai, telpu nomai, dizainam, mārketingam, tehnoloģiskajām konsultācijām un prototipu izstrādēm, sertificēšanai, laboratoriju izmaksām u.c. Tāpat iespējams pretendēt 50% līdzfinansējumam līdz EUR 5 000 aprīkojuma un izejmateriālu iegādes izmaksu segšanai.

 

 

Interesenti aicināti pieteikties konsultācijām februārī LIAA Jelgavas biznesa inkubatorā Peldu ielā 7, Jelgavā (5. stāvā), lai vairāk uzzinātu par inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un atbalsta iespējām, kā arī uzņemšanas kārtību inkubatorā. Konsultācijai iespējams pieteikties, iepriekš rakstot uz e-pastu jelgava@liaa.gov.lv vai zvanot 62400909.

 

LIAA Jelgavas biznesa inkubatorā šobrīd ir 41 dalībnieks, no tiem 26 uzņemti inkubācijas programmā un 15 testē savas idejas dzīvotspēju pirmsinkubācijas programmā. Dalībnieku vidū ir veselīgo dzērienu ražotājs SIA “Dabas Dots”, “Pupuchi” zīmola radītājs SIA “Zekants”, industriālās pakošanas uzņēmums SIA “Latvia Packing”, homeopātiskās kosmētikas radītājs SIA “INEX Cosmetics”, hokeja nūju lenšu aizvietotāju ražotājs SIA “RocketGrip”, ekoloģisku tīrīšanas līdzekļu radītājs SIA “Purenn”, pašapaklpošanās ierīču izstrādātājs SIA “Self Service Terminals”, veselīgo saldumu ražotājs SIA “Positive Foods”, automatizācijas un robotizācijas uzņēmums “ArkTech Solutions” un citi.

 

LIAA Biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un uzņēmumus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai vai idejas attīstīšanai nepieciešamo vidi, kopstrādes telpu, jauno uzņēmēju kopienu, konsultācijām, mācībām, tīklošanās pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un līdzfinansējumu biznesa attīstībai.

 

LIAA Biznesa inkubatori ir finansēti ERAF projekta “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators” ietvaros.

 

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: http://inkubatori.magneticlatvia.lv
Par pirmsinkubācijas programmu
Par inkubācijas programmu

 

Papildu informācija:

LIAA Jelgavas biznesa inkubators

 

Informācija sagatavota

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras

Jelgavas biznesa inkubatorā