24.5 °C, 2.5 m/s, 51.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaLīdz 12. augustam norisinās tūrisma akcijas “Zemgale aicina!” otrais posms
Līdz 12. augustam norisinās tūrisma akcijas “Zemgale aicina!” otrais posms
13/07/2022

Ar mērķi veicināt vietējo tūrismu Zemgales plānošanas reģions kopā ar Jelgavas un citām pašvaldībām aicina piedalīties tūrisma akcijā “Zemgale aicina!”. Šobrīd norit akcijas otrais posms, kura laikā ikviens aicināts izmantot aktīvās atpūtas piedāvājumus.

Organizatori informē, ka akcijas “Zemgale aicina!” laikā paredzēti pieci tematiskie cikli – daba, aktīvā atpūta, gardēžiem domātais, svētki un vēsture, kā arī ziemas aktivitātes. Tūrisma akcija tika sākta ar došanos dabā. Savukārt kampaņas otrajā posmā “Esi aktīvs!”, kurš norit līdz 12. augustam ikviens aicināts atklāt Zemgales reģiona, tajā skaitā Jelgavas un apkārtnes aktīvās atpūtas vietas un pavadīt laiku aizraujoši, izvēloties interesantus laivošanas vai velo maršrutus, dažādas atrakcijas visai ģimenei, kā arī īpašus piedāvājumus lielākas adrenalīna devas cienītājiem.

 

Izbraucienus pa Jelgavas upēm Lielupi un Driksu piedāvā astoņi kuģīši un BBQ laiva, kā arī atpūtai uz ūdens ir iespēja iznomāt arī ūdensvelosipēdus un SUP dēļus. Tāpat tiek rīkoti nakts izbraucieni ar laivām, ar iespēju vērot saulrietu upēs un baudīt izgaismoto strūklaku skatu naksnīgajā Jelgavā. Savukārt lāzerpeintbola parks “Laserdog” piedāvā kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem pavadīt brīvo laiku, spēlējot lāzerpeintoblu jeb lāzertagu. Tāpat iespējams doties ekskursijā un iepazīt pilsētu, izmantojot elektroskrejriteņus un elektroskūterus. Papildu informācija par tūrisma akcijas “Zemgale aicina!” aktivitātēm pieejama mājaslapās www.visit.jelgava.lv un www.zemgale.lv.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē