18 °C, 1 m/s, 93 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaLīdz 20. decembrim aicina pieteikt spožākos pilsētvides objektus
Līdz 20. decembrim aicina pieteikt spožākos pilsētvides objektus
01/12/2020

Lai vairotu gadumijas svētku gaisotni, Jelgavas pilsētas pašvaldība no 1. līdz 20. decembrim izsludina konkursu “Spožākais pilsētvides objekts Jelgavā 2020”. Ikviens aicināts pievērst uzmanību spožām uzņēmumu namu fasādēm, izgaismotām privātmājām un to apkārtnei, daudzdzīvokļu māju balkoniem un lodžijām, ko saimnieki dekorējuši ar izdomu un gaumi. Konkursam var pieteikt savu, kaimiņa vai kādu citu pilsētā pamanītu Ziemassvētkiem un Jaungadam sapostu objektu.

Pieteiktie objekti tiks vērtēti četrās kategorijās: uzņēmumi, privātmājas, daudzdzīvokļu māju balkoni (lodžijas, logi) un spožākā pilsētas iela. 

 

Objektus konkursam var pieteikt Jelgavas pilsētas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, pa tālruni 63005522, 63005558 vai e-pastu prese@dome.jelgava.lv. Piesakot objektu, jānorāda nominācija, objekta adrese, īpašnieks, pieteicēja vārds, uzvārds un telefona numurs. Piesakot objektu elektroniski, vēlams pievienot izgaismotā objekta foto.

 

Konkurss notiks jau sešpadsmito gadu, un arī šoreiz tajā tiks ņemta vērā objekta atbilstība svētku tradīcijām un pilsētvidei, kā arī noformējuma gaumīgums. Konkursā netiks vērtēti divu iepriekšējo gadu uzvarētāji. Uzvarētāji tiks sumināti 2021. gada janvārī, un par noslēguma pasākumu viņi tiks informēti personīgi.

 

Vērtēšanas komisiju vadīs Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos Jurijs Strods. Komisijas sastāvā būs Būvvaldes vadītāja, galvenā arhitekta vietniece, Arhitektūras un pilsētvides sektora vadītāja Zeltīte Bīmane, Būvvaldes galvenā māksliniece Zane Vēvere, Būvvaldes pilsētas ainavu arhitekts Andrejs Lomakins, Sabiedrisko attiecību pārvaldes komunikācijas un mediju attiecību galvenā speciāliste Līga Klismeta, kā arī pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Lazdiņa.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē