18 °C, 2.6 m/s, 89 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiLīdz 27. februārim jāaktivizē no jauna saņemtās jelgavnieku kartes
Līdz 27. februārim jāaktivizē no jauna saņemtās jelgavnieku kartes
21/02/2020

“SEB bankas” klienti, kuri tehnisku iemeslu dēļ nevarēja veikt norēķinus par braucienu pilsētas sabiedriskajā transportā ar Jelgavas pilsētas iedzīvotāja karti vai Jelgavas skolēna apliecību un ir saņēmuši jaunu karti, aicināti nekavēties ar tās aktivizēšanu un izdarīt to līdz 27. februārim.

28. februārī stāsies spēkā iepriekšējā kārtība: lai saņemtu piešķirtos atvieglojumus braucienam pilsētas sabiedriskajā transportā vai ēdināšanai skolā, būs jāizmanto šim nolūkam paredzētā karte, un tai jābūt aktīvai. Jaunās kartes aktivizējuši jau vairāk nekā 3000 iedzīvotāju.

 

Kā informē “SEB bankas” pārstāve Elīna Neimane, banka ir izgatavojusi jaunu karti katram klientam, kuram tehnisku iemeslu dēļ tā nedarbojās,  tāpēc iedzīvotāji aicināti pēc iespējas ātrāk karti aktivizēt, lai izmantotu pašvaldības nodrošinātos atvieglojumus.

 

Iedzīvotāji, kuri izmanto internetbanku un jauno karti saņēmuši pa pastu savā dzīvesvietā, paši to var aktivizēt internetbankā vai mobilajā lietotnē. Instrukcija, kā to izdarīt, ir pievienota sūtījumam. Savukārt tie, kuri neizmanto internetbanku, jauno karti var saņemt Jelgavas filiālē Akadēmijas ielā 3 no pirmdienas līdz trešdienai no pulksten 9 līdz 17, ceturtdienās no pulksten 8.30 līdz 18.30 un piektdienās no pulksten 9 līdz 15, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu. Ja skolēns ir vecumā līdz 16 gadiem, viņa karti filiālē saņemt un aktivizēt var vecāki bez bērna klātbūtnes, savukārt no 16 gadiem jaunietis to var izdarīt pats.

 

Uzaicinājums ierasties pēc jaunās kartes personīgi ir nosūtīts ar īsziņas starpniecību uz klienta norādīto kontakttālruni. Turpat filiālē karte tiek aktivizēta, un pēc kartes aktivizēšanas tai automātiski tiek piesaistīti klienta kontā esošie līdzekļi un piešķirtie atvieglojumi. Jaunā karte sāk darboties nākamajā dienā pēc aktivizēšanas. Pēc jaunās kartes aktivizēšanas vecā karte vairs nedarbojas.

 

Tāpat bankas aicina klientus, kuriem nedarbojas esošā karte un kuri nav saņēmuši nekādu informāciju no bankas, sazināties ar banku, jo jaunā karte jau ir izgatavota un tai var doties pakaļ uz filiāli.

 

Ja rodas jautājumi par kartes aktivizēšanu, klienti aicināti sazināties ar banku, zvanot pa tālruni 26668777 vai rakstot vēstuli internetbankā.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē