20.3 °C, 2.7 m/s, 64.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiLīdz 28. septembrim var pieteikties kafejnīcas telpu Jāņa Asara ielā 1 nomas izsolei
Līdz 28. septembrim var pieteikties kafejnīcas telpu Jāņa Asara ielā 1 nomas izsolei
06/09/2022

Pašvaldības iestāde “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs” izsludinājusi nedzīvojamo telpu – kafejnīcas ar piegulošo zemi Jāņa Asara ielā 1 nomas tiesību izsoli. Telpas tiek iznomātas kafejnīcas ierīkošanai, sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai. Pieteikumus var iesniegt līdz 28.septembrim (ieskaitot).

Nomas telpas atrodas senākajā pilsētas koka apbūves daļā. Telpu platība ir 126 kvadrātmetri ar piegulošo zemi 881 kvadrātmetra platībā. Tās aprīkotas ar visām nepieciešamajām komunikācijām – apkuri, elektroapgādi, ūdeni, kanalizāciju, gaisa apmaiņas aparātu, ugunsaizsardzības sistēmu un kondicionēšanas sistēmu, virtuves telpā ir ierīkots tvaika nosūcējs. Taču tās nav aprīkotas ar mēbelēm apmeklētāju vajadzībām, piemēram, galdiem vai krēsliem.

 

Aprēķinātā tirgus nomas maksas sākumcena ir EUR 2,10 bez pievienotās vērtības nodokļa par vienu kvadrātmetru mēnesī. Piegulošās zemes nomas maksa gadā ir 1,5% no zemesgabala kadastrālās vērtības, t.i. EUR 14,11 bez PVN mēnesī jeb EUR 169,29 bez PVN gadā.  Līgums tiks slēgts uz pieciem gadiem.

 

Pašvaldībai ieguldot līdzekļus un piesaistot ERAF finansējumu, Vecpilsētas ielas kvartāls pēdējos gados ir piedzīvojis vērienīgas pārmaiņas – atjaunots ielas vēsturiskais bruģis, uzstādītas laternas un sakārtota apkārtne. Kafejnīcas telpas atrodas līdzās Dzīvesziņas un arodu sētai (Vecpilsētas iela 2), kur tuvākajā nākotnē pilsētas iedzīvotājiem un viesiem tiks nodrošināta iespēja apgūt pilsētai raksturīgās senās amatu prasmes un līdzdarboties dažādās kultūras aktivitātēs.

 

Vecpilsētas ielā jau darbojas mērniecības pakalpojumu birojs, frizētava, skaistumkopšanas pakalpojumu salons un kafejnīca.

 

 

Pieteikums dalībai izsolē jāiesniedz personīgi slēgtā aploksnē līdz 2022. gada 28. septembra pulksten 12 Jelgavā, Vecpilsētas ielā 14. Darba laiks darba dienās no pulksten 9 līdz 17. Papildu informācija – pa tālruni 25746417.

 

Saistībā ar Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanu pieteikumu atvēršana tiks organizēta atbilstoši valstī noteiktajiem epidemioloģiskiem ierobežojumiem, un pretendenti par to tiks informēti pieteikumā norādītajā e-pasta adresē.

 

Izsoles nosacījumi un pieteikuma iesniegšanas kārtība pieejama ŠEIT. 

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Iestādē “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”