25.9 °C, 5.1 m/s, 49.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaLīdz 31. martam jāsamaksā pašvaldības nodeva par suņa turēšanu
Līdz 31. martam jāsamaksā pašvaldības nodeva par suņa turēšanu
20/01/2021

Suņu īpašniekiem, kas izved suni pastaigā pilsētas publiskajā ārtelpā, saskaņā ar pašvaldības saistošajiem noteikumiem Par Jelgavas pilsētas pašvaldības nodevām ir jāsamaksā ikgadējā pašvaldības nodeva par suņu turēšanu.

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka ikgadējā nodeva par suņa turēšanu ir 6 eiro gadā, un tā jāsamaksā par suni, kurš vecāks par sešiem mēnešiem. Nodeva ir jāsamaksā katru gadu līdz 31. martam.

 

Ja suns ir iegādāts vai sasniedzis sešu mēnešu vecumu pēc 31. marta, nodeva jāsamaksā viena mēneša laikā proporcionāli atlikušo mēnešu skaitam, ieskaitot suņa reģistrācijas mēnesi.

 

No nodevas samaksas ir atbrīvotas personas ar 1. un 2. invaliditātes grupu, kā arī visas personas ar redzes invaliditāti, personas, kuru suņi atrodas norobežotā īpašuma iekšējā teritorijā un valsts iestādes, kuru darbībā tiek izmantoti dienesta suņi.

 

2020. gadā nodevu samaksājuši 644 suņu saimnieki un kopumā iekasēti 3831,50 eiro.

 

Nodevu par suņa turēšanu ārkārtējās situācijas laikā var samaksāt tikai ar pārskaitījumu. Rekvizīti pieejami “Pilsētsaimniecības” mājaslapas sadaļā “Darbības joma/Mājdzīvnieki” vai ŠEIT.

 

Jāpiebilst, ka sunim ir jābūt ar implantētu mikroshēmu un reģistrētam Lauksaimniecības datu centrā.

 

 

Infografika: Jelgavas pilsēta

 

Informācija: “Pilsētsaimniecība”