19.1 °C, 1.5 m/s, 96.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaLielā Talka – 24. aprīlī
Lielā Talka – 24. aprīlī
23/04/2021

24. aprīlī, no pulksten 9 līdz 15 lieli un mazi talcinieki piedalās Lielajā talkā, lai padarītu mūsu pilsētu un valsti tīrāku. Kā informē Lielās talkas Jelgavas reģionālie koordinatori SIA “Zemgales Eko”, joprojām var pieteikt talkas vietas, lai sakoptu teritorijas pilsētā.

“Priecāsimies par jebkuru pieteikto talkošanas vietu, izrādīto iniciatīvu un vēlmi veikt mūsu pilsētas teritoriju sakopšanu. Tikai kopīgiem spēkiem mēs varam padarīt Latviju tīrāku un sakoptāku! Nedrīkstam aizmirst, ka mūsu pienākums ir būt veseliem, pietiekami daudz laika pavadīt svaigā gaisā, kā arī saglabāt Latviju tīru un zaļu nākamajām paaudzēm,” informē talkas koordinatori. “Zemgales Eko” organizēs piesārņoto vietu sakopšanu un Lielās talkas laikā savākto atkritumu transportēšanu un noglabāšanu sadzīves atkritumu poligonā “Brakšķi”. Vienlaikus koordinatori atgādina, ka talkas pamatmērķis ir sakopt piesārņotas vietas pašvaldības teritorijā, nevis atbrīvot šķūnīšus, pagalmus un mājas no ilgus gadus uzkrātām drazām.

 

Informāciju par talkošanas vietām un talkas norisi Jelgavas pilsētas teritorijā var saņemt, kā arī talkas vietas var pieteikt, zvanot pa tālruni 63023511 vai 29357119. Tāpat talkas vietu pieteikšanai var izmantot interaktīvo karti vietnē www.talkas.lv.

 

Jāatgādina, ka akcijas vadmotīvs šogad ir “Par zaļu Latviju – katrs atsevišķi, bet visi kopā!”, atgādinot, ka talkas šoreiz var rīkot individuāli, divatā vai mājsaimniecības lokā, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs; Talkas.lv

 

Informācija: SIA “Zemgales Eko”