22.3 °C, 2.5 m/s, 59.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaLielā Talka izsludina konkursu skolēniem tīras Latvijas un pasaules veidošanā
Lielā Talka izsludina konkursu skolēniem tīras Latvijas un pasaules veidošanā
19/12/2020

Šī gada izskaņā Latvijas skolu 5.-12. klašu skolēniem Vislatvijas kustība “Lielā Talka” un Pasaules talka rīko konkursu “Tīra vide – neatņemama mana un manu vienaudžu Latvijas sastāvdaļa”. Konkursa mērķis ir aktualizēt nepieciešamību rūpēties par vidi un saglabāt to tīru un skaistu nākamajām paaudzēm.

Līdz 2021. gada 15. martam jaunieši aicināti individuāli vai komandās iesniegt radošu 80 sekunžu (horizontāli filmētu) video klipu, kurā akcentē vides lomu un nepieciešamību saglabāt tīru Latviju nākamajām paaudzēm, tādā veidā kļūstot par 2021. gada Lielās Talkas vēstnešiem un ideju nesējiem zaļas, tīras Latvijas un pasaules veidošanā.

 

Konkursa laureāti uz mēnesi kļūs par 2021. gada pavasara Lielās Talkas vēstnešiem un viedokļu līderiem komunikācijas aktivitātēs, savukārt labākais iesniegtais projekts kļūs par TV reklāmas rullīti. Kopā ar video klipu, jāiesniedz informācija par autoriem: neliels apraksts un kontaktinformācija (e-pasta adrese un tālruņa numurs), kā arī skolas nosaukums.

 

Līdz 2021. gada 15. martam skolēnu radošais projekts jāiesūta uz e-pastu gita.sauka@onecom-latvia.com, klāt minot arī projekta autoru kontaktinformāciju.

 

Konkursa nolikums pieejams šeit.

 

 

Informācija un foto: Vislatvijas kustība “Lielā Talka”