17.4 °C, 1 m/s, 93.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiLielajā ielā uzsākti sagatavošanās darbi asfaltbetona ieklāšanai
Lielajā ielā uzsākti sagatavošanās darbi asfaltbetona ieklāšanai
08/08/2013

Kā informē JPPI "Pilsētsaimniecība" būvobjektā „Lielās ielas rekonstrukcija posmā no Jāņa Čakstes bulvāra līdz Dambja ielai, Jelgavā” turpinās rekonstrukcijas darbi un no 7. augusta uzsākti sagatavošanās darbi asfaltbetona ieklāšanai. Sakarā ar minētajiem darbiem transporta kustība Lielajā ielā tiek nodrošināta, kaut apgrūtinātos apstākļos. Pilsētā iebraukšana virzienā no Rīgas ir tikai iespējama pa Lielupes tiltu un apvedceļu A8, kur šobrīd arī ir apgrūtināta transporta kustība remontdarbu dēļ.

Klikšķināt, lai atvērtu

Kā informē JPPI “Pilsētsaimniecība” būvobjektā „Lielās ielas rekonstrukcija posmā no Jāņa Čakstes bulvāra līdz Dambja ielai, Jelgavā” turpinās rekonstrukcijas darbi un no 7. augusta uzsākti sagatavošanās darbi asfaltbetona ieklāšanai. Sakarā ar minētajiem darbiem transporta kustība Lielajā ielā tiek nodrošināta, kaut apgrūtinātos apstākļos. Pilsētā iebraukšana virzienā no Rīgas ir tikai iespējama pa Lielupes tiltu un apvedceļu A8, kur šobrīd arī ir apgrūtināta transporta kustība remontdarbu dēļ.
 
Būvnieks objektā sagatavo darba zonu asfaltbetona seguma izbūvei. Veic ziemas periodā bojāto ielu apmaļu nomaiņu, kanalizācijas aku un gūliju regulēšanu un seguma savienojumu vietu frēzēšanu. Pēc minēto darbu veikšanas tiks uzsākta asfaltbetona saistkārtas ieklāšana. Lai asfaltbetona izbūves tehnoloģisko šuvi veidotu brauktuves vidū, nepieciešams slēgt brauktuves vienu pusi līdz asij, nodrošinot transporta kustību divos virzienos katrā virzienā vienu joslu. Satiksmi apgrūtinošie lielākie būvdarbi plānoti veikt līdz mācību gada sākumam, kad transporta daudzums pilsētā pieaugs.
 
Šobrīd slēgta satiksme brauktuves vienā pusē virzienā no Pārlielupes posmā no Jāņa Čakstes bulvāra līdz Pasta ielai, pēc tam satiksme tiks slēgta pretējā pusē. Šī posma asfaltbetona saistkārtas izbūve plānota pabeigt divu nedēļu laikā. Pēc tam darbi turpināsies posmā no Pasta ielas līdz Pētera ielai un tiks apgrūtināta satiksme posmā no Pasta ielas līdz Mātera ielai.
 
Satiksmes organizācija tiks mainīta atbilstoši plānotajiem būvdarbiem. Iebraucot būvobjektā „Lielās ielas rekonstrukcija posmā no Jāņa Čakstes bulvāra līdz Dambja ielai, Jelgavā” transportlīdzekļu vadītājiem jābūt īpaši uzmanīgiem un jāseko līdzi satiksmes organizācijas izmaiņām. Lūdzam ievērot uzstādītos satiksmes organizācijas tehniskos līdzekļus un satiksmes regulētāju norādījumus.
 
Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Jurijs Strods: „Šobrīd pilsētā vairākās ielās notiek remontdarbi un ir apgrūtināta satiksme, īpaši Lielajā ielā veikto darbu dēļ veidojas sastrēgumi. 
Atvainojos Jelgavas iedzīvotājiem par sagādātajām neērtībām un aicinu būt saprotošiem. It īpaši tāpēc, ka, lai arī apgrūtināta, transporta kustība tomēr tiek nodrošināta pa līdz galam neizbūvētu ielu. Lielās ielas darbu pabeigšanas termiņš ir 1.novembris.  
Saskaņā ar būvnieka sniegto informāciju, visvairāk satiksmi apgrūtinošos būvdarbus plānots paveikt līdz jaunā mācību gada sākumam, kamēr nav beigušies atvaļinājumi un nav sākušās mācības skolās un augstskolā.
Šonedēļ un nākamnedēļ Lielajā ielā notiek asfaltbetona saistes kārtas izbūve. Šie darbi ir apgrūtinoši visiem satiksmes dalībniekiem – gan gājējiem, gan autovadītājiem, taču uzskatu, ka šobrīd jācenšas paveikt maksimāli daudz, izmantojot esošos laika apstākļus, nevis atlikt darbus uz rudeni, kad ir būtiski lielāka transporta intensitāte.
Jāatzīst, ka darbus uzraugošie speciālisti savlaicīgi neinformēja iedzīvotājus par kustības izmaiņām, tā radot papildus neērtības autovadītājiem.”
 
 
Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē