12 °C, 1.1 m/s, 96.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiLielseminārs par likumdošanas aktualitātēm
Lielseminārs par likumdošanas aktualitātēm
24/01/2013

31.janvārī Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra konferenču zālē notiks izdevniecības „Lietišķās informācijas dienests” un A/S „SEB” bankas rīkotais lielseminārs – “Kvalitatīva likumdošana – pamats sekmīgai darbībai un izaugsmei”. Uz semināru aicināti visi mazo un vidējo uzņēmumu vadītāji, īpašnieki, uzņēmumu finanšu direktori, grāmatveži, galvenie speciālisti, kā arī citi saimnieciski aktīvie cilvēki.

Foto: Klikšķināt uz attēla, lai atvērtu

31.janvārī Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra konferenču zālē notiks izdevniecības „Lietišķās informācijas dienests” un A/S „SEB” bankas rīkotais lielseminārs – “Kvalitatīva likumdošana – pamats sekmīgai darbībai un izaugsmei”.
 
Seminārā uzstāsies augstas valsts amatpersonas un sabiedrībā autoritatīvi speciālisti, kuri analizēs nopietnākās pieņemtās un topošās izmaiņas nodokļu politikā un to iekasēšanā, kā arī prognozēs turpmāko iespējamo attīstību.
 
Finanšu direktori, grāmatveži, uzņēmumu, iestāžu vadītāji, citi vadošie speciālisti, kā arī pārējie saimnieciski aktīvie iedzīvotāji tiek aicināti apmeklēt Lielseminārus , kurā uzstāsies gan ierēdņi no Finanšu ministrijas, gan Valsts ieņēmuma dienesta. Kā arī praktizējoši advokāti, nodokļu speciālisti un SEB bankas ekonomists.

Pieteikšanās izdevniecības mājaslapā http://www.lid.lv sadaļā Lielsemināri.
 
Lielseminārs ir bezmaksas.

 
Informācija sagatavota
Lietišķās informācijas dienestā