21.8 °C, 2.1 m/s, 93.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsLiene Šimkuse – februāra labākā spēlētāja Baltijas Sieviešu volejbola līgā
Liene Šimkuse – februāra labākā spēlētāja Baltijas Sieviešu volejbola līgā
13/03/2021

Par Baltijas Sieviešu volejbola līgas februāra labāko spēlētāju atzīta komandas “Jelgava” volejboliste Liene Šimkuse. “Esmu pagodināta saņemt šo apbalvojumu. Kāds laiks bija pagājis, kopš pēdējo reizi spēlēju Baltijas līgā, un esmu priecīga tur atgriezties,” saka spēlētāja.

Kā informē Latvijas Volejbola federācija, februārī ar finālsešinieka spēlēm tika atsākta un pabeigta Baltijas Sieviešu volejbola līgas sezona. Labākā spēlētāja tika izraudzīta no tām divām Latvijas komandām, kas piedalījās šajās spēlēs – VK “Jelgava” un “Rīgas Volejbola skola/LU”.

 

VK “Jelgava” aizvadīja divas spēles un, piedzīvojot divus zaudējumus, Baltijas līgā ieņēma 6. vietu. Liene Šimkuse divās spēlēs ar 34 punktiem kļuva par komandas rezultatīvāko spēlētāju, divus no punktiem gūstot ar netveramām servēm, vienu – ar bloku. Viņa sakrāja +/- rādītāju +20 un punktos pārvērta 31 no 61 uzbrukuma jeb 50,8 procentus uzbrukumu.

 

“Mērķis bija augstāks nekā sasniegtais rezultāts. No sliedēm mūs izsita libero spēlētājas zaudējums pirmajā spēlē. Tam pavisam nebijām gatavas. Kad libero guva traumu, sapratu, ka vairs neviena cita nav, kas var palīdzēt, un pašām jātiek galā. Individuāli jutos ļoti labi, jo ilgi nebiju spēlējusi Baltijas līgā, kur nu vēl finālsešiniekā. Gribēju medaļu, neko mazāk. Ļoti gribēju uzvarēt un atdot tam sevi visu,” izšķirošās spēles Baltijas līgā komentē Liene Šimkuse.  

 

“Liene Šimkuse šajā turnīrā bija ne vien rezultatīvākā, bet patiešām vērtīgākā mūsu komandas spēlētāja, kura lielu ieguldījumu deva komandas kopējā spēlē – servju uzņemšanā, aizsardzībā un blokā. Liene ir viena no komandas līderēm, īsta cīņā saucēja, kura vienmēr grib uzvarēt un ar savu attieksmi pret treniņiem un spēlēm ir paraugs jaunajām spēlētājām,” norāda Jelgavas komandas galvenais treneris Aldis Bērziņš.

 

Jāpiebilst, ka no novembra Baltijas līgas spēles nenotika.

 

 

Foto: Latvijas Volejbola federācija