9.7 °C, 1.9 m/s, 89.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsLīgo dienā – Līgo peldējums Lielupē
Līgo dienā – Līgo peldējums Lielupē
16/06/2020

23. jūnijā Jelgavā notiks Līgo peldējums Lielupē. Šāds pasākums notiks jau 11. reizi.

Līgo peldējuma dalībniekiem jāveic četru kilometru distance no jahtkluba līdz Pils salas galam. Dalībnieki var startēt individuāli, mēģinot pieveikt visu distanci, vai stafetē, katram distancē pavadot 10–15 minūtes. Distancē ik pēc kilometra būs izvietota boja. Tas palīdzēs dalībniekiem labāk orientēties un plānot spēku sadalījumu. Tāpat drošības apsvērumu dēļ peldētājus distancē pavadīs jahtas, kuteri un kajaki.

 

Organizatori reģistrē arī rekordus. Līdz šim ātrākais laiks starp sievietēm pieder Agnesei Gedrovicai – 1:33 stundas, savukārt vīriešu konkurencē rekordists ir Vitālijs Žogla ar rezultātu 1:15 stundas.

 

Pasākuma dalībnieki aicināti pieteikties iepriekš, rakstot pa e-pastu jelgavasroni@gmail.com vai zvanot pa tālruni 29242520 Aleksandram Jakovļevam. Pulcēšanās un reģistrācija – 23. jūnijā no pulksten 11 Jelgavas jahtkluba teritorijā. Jāuzsver, ka nepilngadīgie peldētāji sacensībās piedalīties var pieaugušā pavadībā. Starts būs pulksten 12.10. Finišā visi peldētāji tiks iemūžināti kopbildē. Apbalvošanas ceremonija plānota ap pulksten 15.45.

 

Pasākumu rīko ziemas peldēšanas klubs “Jelgavas roņi” sadarbībā ar Jelgavas jahtklubu un Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs”.

 

 

Foto: no kluba “Jelgavas roņi” arhīva/Inga Gedroviča