24.8 °C, 2.7 m/s, 76.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaLīgumu par iedzīvotāju vakcinēšanu pret Covid-19 noslēguši 30 Jelgavas ģimenes ārsti
Līgumu par iedzīvotāju vakcinēšanu pret Covid-19 noslēguši 30 Jelgavas ģimenes ārsti
23/02/2021

Šonedēļ senioru vakcināciju pret Covid-19 sāk ģimenes ārsti, kuriem ir līgums ar Nacionālo veselības dienestu (NVD). Līdz šim līgumu par iedzīvotāju vakcinēšanu noslēguši 30 Jelgavas ģimenes ārsti, tostarp desmit ģimenes ārsti Jelgavas poliklīnikā un divi Centra doktorātā.

NVD informē, ka Jelgavā strādā 43 ģimenes ārsti. Tie, kuri pieteikušies iedzīvotāju vakcinēšanai pret Covid-19, šonedēļ sāks vakcinēt seniorus vecumā virs 70 gadiem. Turpmāk tiks organizēta arī citu iedzīvotāju grupu vakcinēšana.  

 

“Ja līgums ir noslēgts, ģimenes ārstam ar pieteikumu jāvēršas Slimību profilakses un kontroles centrā un jāpasūta vakcīnas,” skaidro NVD pārstāve Anna Karolīna Šaule.

 

Visus iedzīvotājus vecumā virs 70 gadiem, kuri vēlas vakcinēties pret Covid-19, NVD aicina pieteikties vietnē www.manavakcina.lv, pa tālruni 8989 vai sazinoties ar savu ģimenes ārstu. “Ja seniors jau ir pieteicies, atkārtoti reģistrēties nevajag – jau tuvākajā laikā cilvēks saņems uzaicinājumu vakcinēties. Seniori aicināti nepalaist garām uzaicinājumu un sazināties ar īsziņā vai e-pastā norādīto vakcinācijas iestādi, lai vienotos par vakcinācijas laiku. Savukārt ģimenes ārstiem, kas veic vakcināciju, tiks nosūtīts saraksts ar praksē reģistrētajām personām vecumā virs 70 gadiem, kas pieteikušās vakcinācijai,” stāsta A.K.Šaule.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē