31.3 °C, 3.8 m/s, 37.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiLLU aicina uz Atvērto durvju dienu Jelgavas pilī
LLU aicina uz Atvērto durvju dienu Jelgavas pilī
01/06/2018

7. jūnijā no pulksten 10 līdz 14 Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) gaidīs uz Atvērto durvju dienu. Tā būs lieliska iespēja topošajiem studentiem iepazīties ar plašo studiju piedāvājumu un klātienē ielūkoties vietā, kurā gadu desmitiem top veiksmīgas karjeras

LLU ir veidojusies kā lauksaimniecības akadēmija, kurā sagatavoja speciālistus darbam Latvijas laukos. Tieši vēsturiskās tradīcijas dēļ universitāte nes ar vienu nozari saistītu nosaukumu. Taču šodien tā studētgribētājiem piedāvā vairāk kā 60 studiju programmas vienā no trim īstenotajiem virzieniem – biozinātnēs, inženierzinātnēs un sociālajās zinātnēs. Turklāt šodien LLU lielākoties īsteno profesionālās studiju programmas, kas nozīmē, ka darba tirgū tiek piedāvāti jauni, reālajai darba videi sagatavoti speciālisti, kuri ieguvuši pamatīgas teorētiskās zināšanas un labi orientējas nozares attīstībā.

 

LLU Atvērto durvju dienā topošie studenti klātienē varēs uzzināt par dažādiem studiju virzieniem un programmām, apmeklējot informatīvās lekcijas par visu astoņu fakultāšu piedāvātajām studiju programmām. Interesentiem būs iespēja tikties ar fakultāšu vadību, studentiem un mācībspēkiem, kā arī iegūt praktiski noderīgu informāciju par dzīvošanu LLU studentu viesnīcās, kuras piedāvā dzīvesvietu studiju laikā atbilstoši katra studenta vēlmēm un finansiālajām iespējām.

 

Uzņemšana studijām LLU šogad notiks no 3. līdz 10. jūlijam. Turklāt 10. jūlijā tā noslēgsies ar īpašo Uzņemšanas nakts pasākumu Jelgavas pilī. Vairāk par uzņemšanu studijās uzzini šeit.

 

ADD afiša.png

 

Foto: Latvijas Lauksaimniecības universitāte

 

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē