25.3 °C, 1.3 m/s, 65.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiLLU aicina ziedot 150 gadu jubilejas svētkiem
LLU aicina ziedot 150 gadu jubilejas svētkiem
19/06/2013

Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) mācībspēkiem, darbiniekiem, studentiem un ikvienam, kam LLU sirdij tuva, ir iespēja atbalstīt universitāti 150 gadu jubilejā, ziedojot jubilejas pasākumam "Mēs joprojām mīlam Tevi…". 24.augustā jubilejas koncertā notiks sadziedāšanās kopā ar maestro Raimondu Paulu, kurā aicināti piedalīties visi absolventi.

Klikšķināt, lai atvērtu

Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) mācībspēkiem, darbiniekiem, studentiem un ikvienam, kam LLU sirdij tuva, ir iespēja atbalstīt universitāti 150 gadu jubilejā, ziedojot jubilejas pasākumam “Mēs joprojām mīlam Tevi…”. 24.augustā jubilejas koncertā notiks sadziedāšanās kopā ar maestro Raimondu Paulu, kurā aicināti piedalīties visi absolventi.
 
Jelgavas baroka pils pašreizējie saimnieki – Latvijas Lauksaimniecības universitātes absolventi, studenti un darbinieki – 2013. gadā atzīmē savas augstskolas un Latvijas lauksaimniecības augstākās izglītības 150. gadskārtu.
 
Pirms 150 gadiem, liekot pamatu Latvijas Lauksaimniecības universitātei, tiek izveidota Lauksaimniecības nodaļa Rīgas Politehnikumā. Gadu laikā tā augusi un attīstījusies, un no vienas nodaļas Rīgā izaugusi par spēcīgu un nozīmīgu universitāti Latvijā ar savām zināšanām, tradīcijām un kultūru.
 
24. augustā visi mīļi gaidīti uz universitātes 150 gadu jubilejas sadziedāšanās svētkiem “Mēs joprojām mīlam Tevi…”. Lai atzīmētu šo notikumu pēc iespējas krāšņāk, ikvienam ir iespēja ziedot jebkuru naudas summu universitātes zīmīgajai jubilejai.
 
Vairāk informācijas sadaļā par ziedojumiem.
http://www.llu.lv/ziedojumi-universitatei
 
 
Informācija sagatavota
Latvijas Lauksaimniecības pārvaldē