19.5 °C, 5 m/s, 89.1 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaLLU atvērta topošo studentu dokumentu pieņemšana klātienē
LLU atvērta topošo studentu dokumentu pieņemšana klātienē
27/07/2020

Līdz 3. augustam Jelgavas pilī Lielajā ielā 2 norisinās uzņemšana LLU pamatstudiju un augstākā līmeņa studiju programmās. Ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus, studiju vietu pretendenti var ierasties klātienē, pieteikties uzņemšanas konkursā un uzrādīt nepieciešamos dokumentus. Universitātes uzņemšanas kontaktpunkts darbadienās atvērts no pulksten 9 līdz 18, bet sestdien, 1. augustā, no pulksten 10 līdz 13.

Ierodoties klātienē, studētgribētāji var pieteikties studijām kopumā 26 pamatstudiju programmās un 18 augstākā līmeņa studiju programmās. Uzņemšana LLU pamatstudiju programmās sadarbībā ar 11 citām augstskolām tiek organizēta, izmantojot vienoto pieteikšanās sistēmu portālā www.latvija.lv/studijas. Šajā sistēmā elektroniskā pieteikšanās ir atvērta jau no 13. jūlija, taču klātienē apstiprināt pieteikumus, precizēt informāciju vai izveidot jaunu pieteikumu var sākot no 27. jūlija.

 

Arī augstākā līmeņa studijās uzņemšana ir atvērta no 27. jūlija. Jāpiebilst, ka šajā studiju līmenī elektroniskā pieteikšanās pieejama tikai LLU absolventiem,  savukārt citiem interesentiem dokumentu iesniegšana tiek nodrošināta Jelgavas pilī.

 

Universitātē atgādina pirms došanās uz LLU pārliecināties par visiem nepieciešamajiem izglītības dokumentiem un personu apliecinošiem dokumentiem, kā arī pievērst uzmanību to derīguma termiņam. Jautājumiem par uzņemšanas procesu interesenti aicināti zvanīt pa tālruni 20227755, vai rakstīt uz e-pastu ukom@llu.lv.

 

 

Foto un informācija: Latvijas Lauksaimniecības universitāte