25.2 °C, 2.6 m/s, 76 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaLLU Meža fakultātes darbinieki saņēmuši “Zelta čiekuru 2021” trīs nominācijās
LLU Meža fakultātes darbinieki saņēmuši “Zelta čiekuru 2021” trīs nominācijās
30/05/2022

Latvijas Meža dienā Tērvetes dabas parkā zemkopības ministrs Kaspars Gerhards par nozīmīgiem sasniegumiem un ieguldījumu meža nozares labā pasniedza gada balvas “Zelta čiekurs 2021” laureātiem. Viņu vidū arī LLU Meža fakultātes darbinieki.

Balvas tika pasniegtas jau astoņpadsmito reizi un ik gadu četrās nominācijās: “Par mūža ieguldījumu”, “Par inovatīvu uzņēmējdarbību”, “Par ieguldījumu sabiedrības izglītošanā” un “Par ilgtspējīgu saimniekošanu”.

 

Nominācijā “Par mūža ieguldījumu” par nozīmīgu ieguldījumu nozares attīstībā mūža garumā balvu “Zelta čiekurs” 2021. gadā pasniedza Meža fakultātes ilggadējai darbiniecei Rūtai Kazākai.

 

Nominācijā “Par ieguldījumu sabiedrības izglītošanā” balvu “Zelta čiekurs” piešķīra SIA “Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts” vadītājam un Meža fakultātes viesdocentam Andrejam Domkinam.

 

Savukārt nominācijā “Par ieguldījumu sabiedrības izglītošanā” balvu “Zelta čiekuriņš” saņēma Meža fakultātes dekāns un vadošais pētnieks Linards Sisenis.

 

Meža nozares gada balva “Zelta čiekurs” ir ikgadēja augstākā atzinība meža nozarē par nozīmīgiem sasniegumiem un ieguldījumu nozares labā. Balvas mērķis ir veicināt meža nozares attīstību un nozīmīgumu sabiedrībā. Turklāt konkursa pastāvēšanas laikā meža nozares Gada balva ir pasniegta turpat 200 Latvijas mežsaimnieku, nozares pētnieku, uzņēmēju, biedrību un uzņēmumu.

 

 

Foto: Zemkopības ministrija, Facebook.com/LLU Meža fakultāte

 

Informācija: LLU