18.8 °C, 1.3 m/s, 90.1 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaLLU notiks tiešsaistes Karjeras dienas skolēniem
LLU notiks tiešsaistes Karjeras dienas skolēniem
24/01/2021

No 10. līdz 12. februārim LLU organizē Karjeras dienas skolēniem, kas šogad būs pieejamas tiešsaistē universitātes mājaslapā un “Facebook” kontā. Vebināru programmā ikviens varēs izvēlēties tēmas par sev interesējošu profesiju vai nodarbošanās veidu, kurā attīstīt profesionālo karjeru. Vebinārus vadīs LLU absolventi, studenti un mācībspēki, kuri dalīsies darba pieredzē un atklās profesiju un nodarbošanās veidu “aizkulises”.

Kā uzsver universitātē, izglītības iegūšana ir nozīmīgs posms, lai sāktu ceļu pa profesionālās karjeras kāpnēm, taču, pirms saprast, kur mācīties, daudz būtiskāks ir jautājums, ko skolēns vēlas pēc augstskolas absolvēšanas darīt un kāda ir viņa “sapņu” darba vieta. Tāpēc LLU piedāvā jauniešiem dažādu nozaru pārstāvju stāstus un informatīvas lekcijas, kas ļaus izzināt profesijas, nodarbošanās veidus un darba vietas, un palīdzēs mērķtiecīgāk izvēlēties savu profesionālo ceļu.

 

Karjeras dienās varēs atbildēt uz daudziem jautājumiem, piemēram, “Kur varēšu strādāt?”, “Cik pelnīšu?”, “Kāda būs mana darba ikdiena?”, “Kāpēc šī profesija ir perspektīva?” un citiem. Karjeras dienu skatītāji varēs vebināru vadītājiem arī uzdot sev interesējošus jautājumus un piedalīties nelielos konkursos, iegūstot balvas no LLU.

 

Visi vebināri būs skatāmi LLU mājaslapā www.llu.lv un LLU “Facebook” profilā, turklāt pēc tam tiešraižu ieraksti būs skatāmi arī www.llu.lv/karjerasdienas. Detalizētu informāciju par Karjeras dienu norisi var iegūt, rakstot e-pastā informacija@llu.lv vai zvanot pa tālruni 63005718. Karjeras dienu programma pieejama ŠEIT.

 

 

Foto un informācija: Latvijas Lauksaimniecības universitāte