27.7 °C, 2.1 m/s, 51.6 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaLLU piedāvā ķīmijas un bioloģijas sagatavošanas kursus vidusskolēniem
LLU piedāvā ķīmijas un bioloģijas sagatavošanas kursus vidusskolēniem
18/01/2021

Lai palīdzētu vidusskolas izlaidumu klašu skolēniem sagatavoties studijām augstākās izglītības iestādēs, LLU Mūžizglītības centrs Jelgavā no 23. janvāra piedāvā kursus ķīmijā un bioloģijā – katru 60 stundu apjomā.

Ķīmijas un bioloģijas priekšmetu apguve visbiežāk ir viens no lielākajiem izaicinājumiem skolēniem, jo dabas un ķīmisko procesu iepazīšana un izpratne nav viegla. Taču tieši šīs zināšanas paver plašas iespējas studijām biozinātnēs un inženierzinātnēs augstākās izglītības līmenī, kurās sagatavotie speciālisti ir pieprasīti darba tirgū.

 

LLU organizētie sagatavošanas kursi 12. klašu skolēniem ir iespēja nelielās grupās atkārtot zināšanas, papildināt tās un labāk sagatavoties gan eksāmeniem, gan studijām universitātē. Kursu noslēgumā LLU Mūžizglītības centrs piedāvā kārtot noslēguma pārbaudījumu, kurā iegūtā atzīme tiek ņemta vērā iesniedzot dokumentus uzņemšanai kādā no universitātes studiju programmām.

 

Kursi sāksies 23. janvārī un turpmāk notiks sestdienās, janvārī un februārī – attālināti, taču tiklīdz būs iespēja – klātienē, LLU Jelgavas pilī, Lielajā ielā 2, Jelgavā. Ķīmijas kursi plānoti no pulksten 10 līdz 13, bet bioloģija sāksies pulksten 13.30 un ilgs līdz pulksten 16.10. Maksa par viena kursa apguvi 60 stundu apjomā ir 170 eiro, un maksājumu iespējams dalīt divās daļās. Kā informē Mūžizglītības centra tālākizglītības speciāliste Antra Bērziņa, kursos vēl ir brīvas vietas, tāpēc skolēni arvien aicināti pieteikties. Pieteikšanās ilgst visu nedēļu līdz pat 22. janvārim.

 

Pieteikties, kā arī iegūt vairāk informāciju var LLU Mūžizglītības centrā, Lielajā ielā 2 163. kabinetā. Tālrunis: 63005715; 26340144. E-pasts: antra.berzina@llu.lv.

 

 

Foto un informācija: Latvijas Lauksaimniecības universitāte