19.5 °C, 2.1 m/s, 78.5 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaLLU šonedēļ sāks piedāvāt ziņas tiešraidē ar Aivi Ceriņu par un ap universitāti
LLU šonedēļ sāks piedāvāt ziņas tiešraidē ar Aivi Ceriņu par un ap universitāti
10/03/2021

Ceturtdien, 11. martā, pulksten 15 LLU portālā un universitātes Facebook.com lapā notiks pirmā tiešraide raidījumam “LLU express ziņas”. Tajā kopā ar ziņu vadītāju Aivi Ceriņu ikvienam būs iespēja izzināt interesantus un aktuālus LLU studiju un pētniecības dzīves notikumus un virtuāli satikt universitātes mācībspēkus, studentus un pat topošos studentus, informē LLU.

Jaunā projekta pirmajā raidījumā būs stāsts par to, kā ar pētniecību šajā ziemā veicies Zemgales labākajiem skolēniem un kādas tēmas nodarbinājušas viņu prātus. Turklāt būs iespēja uzzināt  cik daudzi no viņiem, pateicoties izcilai savu pētniecības darbu aizstāvēšanai, ieguvuši valsts finansētu studiju vietu LLU.

 

Savukārt par pētniecības līkločiem un iespējām zinātniskos atklājumus pielietot ļoti praktiskā veidā stāstīs kāda pārtikas zinātniece, kura nupat atgriezusies no filmēšanās pie Roberto Meloni “La Dolce Vita” kulinārijas šovā.

 

Lai gan valstī izsludināta ārkārtējā situācija, LLU studenti atraduši jaunus veidus, kā organizēt balles un citus kultūras pasākumus, kuros būs iespēja ielūkoties arī “LLU express ziņu” skatītājiem. Tāpat šajā raidījumā tiks parādītas, kas notiek otrpus ekrānam attālināto studiju laikā, un varēs iepazīt LLU Gada studenti, kura ieguvusi šo titulu, apsteidzot nepilnus 4000 studentu.

 

“LLU express ziņas” gaidāmas arī nākamajos mēnešos. Tajās ik reizi varēs satikt interesantus universitātes cilvēkus un ielūkoties īpašos universitātes notikumos. Tuvojoties vasarai LLU informēs arī par aktualitātēm, kas svarīgas topošajiem studentiem un dalīsies studentiskos padomos, kā padarīt studiju laiku par neaizmirstamu piedzīvojumu.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija: LLU