25.1 °C, 4.1 m/s, 43.7 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaLLU turpina uzņemšanu brīvajās studiju vietās; pieejamas arī budžeta vietas
LLU turpina uzņemšanu brīvajās studiju vietās; pieejamas arī budžeta vietas
25/07/2017

Līdz 25. augustam Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) turpinās uzņemšanu brīvajās pamatstudiju un augstākā līmeņa studiju vietās. Studētgribētājiem vēl ir pieejamas gan maksas, gan valsts finansētas jeb budžeta vietas, informē LLU.

 

Interesentiem, kuri nepaspēja pieteikties studijām jūlija sākumā, ir pieejamas maksas studiju vietas visās LLU piedāvātajās studiju programmās, izņemot maģistra studiju programmas Pārtikas tehnoloģijas fakultātē. Turklāt vēl ir iespējams iegūt valsts finansētas vietas bakalaura programmās “Būvniecība”, “Zemes ierīcība un mērniecība”, “Vide un ūdenssaimniecība”, “Lauksaimniecība”, “Lauksaimniecības inženierzinātne”, “Mašīnu projektēšana un ražošana”, “Lietišķā enerģētika”, “Kokapstrāde”, “Pārtikas produktu tehnoloģija” un “Datorvadība un datorzinātne”.

 

Savukārt maģistrantūras studijās valsts finansētās vietas ir pieejamas programmās “Lauksaimniecība”, “Lauksaimniecības inženierzinātne”, “Karjeras konsultants”, “Būvniecība”, “Vides, ūdens un zemes inženierzinātnes”, “Koksnes materiāli un tehnoloģija” un “Informācijas tehnoloģijas”.

 

Uzņemšana turpinās arī vienīgajā LLU piedāvātajā studiju programmā, kas apgūstama tālmācībā e-studiju formā, – “Organizāciju un sabiedrības pārvaldes socioloģija”.

 

Pieteikšanās studijām notiek katru darbdienu no pulksten 9 līdz 16 LLU fakultātēs. Studētgribētājiem līdzi jāņem pase vai identifikācijas karte un izglītības dokumenti, kā arī studiju pieteikuma maksu apliecinošs dokuments – ja šogad pieteikuma maksa jau ir veikta, otrreiz tā nav jāmaksā. Lielākajā daļa programmu pieejamo budžeta vietu skaits ir ļoti neliels, tāpēc interesenti ir lūgti pirms došanās uz fakultāti piezvanīt uz tās dekanātu un noskaidrot, vai tās vēl ir pieejamas.

 

Jāpiebilst, ka līdz šim studiju līgumus LLU noslēguši 781 pamatstudiju un 277 maģistrantūras reflektanti, tādējādi kopumā studijas 1. kursā rudenī varētu sākt vismaz 1058 jaunie studenti. Salīdzinājumā ar iepriekšējā gada jūliju kopējais noslēgto līgumu skaits ir līdzīgs, kaut gan šajā mācību gadā vidējo izglītību ieguvušo skolēnu skaits ir bijis būtiski zemāks nekā iepriekš.

 

Detalizētu informāciju par pieejamajām studiju vietām, fakultāšu kontaktiem un LLU bankas rekvizītiem var apskatīt šeit.

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldība

 

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē