19 °C, 0.8 m/s, 85.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiLMT sadarbībā ar Jelgavas pilsētas domi uzsāk projektu konkursu LMT Jelgavai
LMT sadarbībā ar Jelgavas pilsētas domi uzsāk projektu konkursu LMT Jelgavai
04/04/2013

No 4.aprīļa Latvijas Mobilais Telefons (LMT) sadarbībā ar Jelgavas pilsētas domi uzsāk projektu konkursu LMT Jelgavai. LMT finansē konkursu ar mērķi sniegt atbalstu Jelgavas pilsētai un tās iedzīvotājiem sociāli nozīmīgu projektu un pasākumu īstenošanā.

No 4.aprīļa Latvijas Mobilais Telefons (LMT) sadarbībā ar Jelgavas pilsētas domi uzsāk projektu konkursu LMT Jelgavai. LMT finansē konkursu ar mērķi sniegt atbalstu Jelgavas pilsētai un tās iedzīvotājiem sociāli nozīmīgu projektu un pasākumu īstenošanā.
 
„Katrs sasniegums sākas ar domu cilvēka prātā. Realizēta doma rada vērtību un gandarījumu, pārējais ir nemateriāli sapņi un ilūzijas. Latviju attīstīs cilvēki – darītāji. Vēlamies dot viņiem iespēju realizēt savas idejas, attīstīt savu pilsētu un mūsu Latviju kopā,” stāsta LMT prezidents Juris Binde.
 
Konkursa mērķis ir veicināt sabiedrisko dzīvi Jelgavā un atbalstīt privātpersonu, juridisku personu un nevalstisko organizāciju iniciatīvas savas pilsētas – Jelgavas sabiedriskās dzīves izaugsmei, īpaši atbalstot vides uzlabošanas projektus, projektus ar plašu sabiedrības iesaisti un aktīva dzīvesveida popularizēšanu. No 4.aprīļa sāksies projektu iesniegšana konkursam Jelgavā, kur projektu realizētājiem būs iespēja iegūt finansējumu vai līdzfinansējumu vairāku tūkstošu latu apmērā. Kopējais konkursa LMT Jelgavai finansējums ir 7000 lati, kur ne vairāk kā 5 konkursa uzvarētāji var saņemt finansējumu vai līdzfinansējumu savas idejas realizēšanai no 500 – 2000 latiem.
 
Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš: ”LMT iniciatīva rāda lielisku piemēru uzņēmuma sociāli atbildīgai rīcībai. Projektu konkurss sniedz vēl vienu iespēju darbīgiem un aktīviem pilsētas iedzīvotājiem piesaistīt līdzekļus ieceru realizēšanai, kas vērstas uz pilsētas izaugsmi. Pateicoties pašvaldības veiksmīgai sadarbībai ar uzņēmējiem, Jelgavā veidojas sakārtota vide un aug jelgavnieku lepnums par savu pilsētu.”
 
Projektu konkurss LMT Latvijai notiek jau otro reizi, un šogad tajā piedalīsies astoņu pilsētu pašvaldības, kur 4. aprīlī projektu konkurss sāksies Jelgavā, Liepājā, Valmierā un Ventspilī. Savukārt Daugavpilī, Rēzeknē, Kuldīgā un Jēkabpilī projektu konkurss norisināsies rudenī.
 
Projekta pieteikums jāiesniedz līdz 3. maijam Jelgavas domes Klientu apkalpošanas centrā. Pirmajā kārtā projektus vērtēs LMT un Jelgavas domes žūrija, izvirzot līdz 20 atbilstošākos projektus. Savukārt uzvarētājus un finansējuma saņēmējus noteiks iedzīvotāji, balsojot elektroniski www.jelgava.lv. LMT klientiem būs iespēja balsot arī portālā m.lmt.lv un ar īsziņas palīdzību. Konkursa LMT Jelgavai nolikums un pieteikuma dokumentācija lejupielādējama šeit. Kontaktpersona jautājumu gadījumā Jelgavas pilsētas pašvaldībā: Krišjānis Dzalbe, tālr. 63005574, e-pasts: .
 
 
Informāciju sagatavoja
Valdis Jalinskis
LMT Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs