22.6 °C, 2.4 m/s, 49 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeLoka maģistrālē vairākos posmos ieklāts asfaltbetons
Loka maģistrālē vairākos posmos ieklāts asfaltbetons
11/12/2019

0005.png

 

Turpinās būvdarbi objektā “Loka maģistrāles rekonstrukcija posmā no Kalnciema ceļa līdz Jelgavas pilsētas administratīvajai robežai”. Noasfaltēti vairāki ceļu posmi. Satiksmei pilnībā atvērti Loka maģistrāles posmi no Rīgas ielas līdz Aviācijas ielai un no Rubeņu ceļa līdz pilsētas robežai. Šonedēļ noņemts pagaidu luksofors uz pārvada pār dzelzceļu, atjaunojot transporta divvirzienu kustību.

Ieklāts asfaltbetona segums vairākos posmos:

  • no Jelgavas 6.vidusskolas līdz Loka maģistrālei Nr.7;
  • no Rīgas ielas līdz Aviācijas ielai
  • pārvadam pār dzelzceļu;
  • no Rubeņu ceļa līdz Jelgavas pilsētas administratīvajai robežai.

Noasfaltēti arī divi ceļu posmi, kuri tiek izmantoti, kā apbraucamie ceļi Loka maģistrāles būvdarbu laikā, tie ir: Bērzu ceļš, posmā no Strautu ceļa līdz Kadiķu ceļam un Strautu ceļš, posmā no Kalnciema ceļa līdz Bērzu ceļam.

 

Satiksmes ierobežojumi saglabājas posmā no Kalnciema ceļa līdz Rīgas ielai, kā arī krustojumā ar Aviācijas ielu, kur tiek izbūvēts rotācijas aplis.

 

Jelgavas pilsētas pašvaldība projektu “Loka maģistrāles pārbūve posmā no Kalnciema ceļa līdz Jelgavas pilsētas administratīvajai robežai” Nr.6.1.4.2/17/I/005 realizē, piesaistot ES finansējumu nacionālas nozīmes centru integrēšanai Eiropas vienotajā transporta tīklā (TEN-T).

 

Līgums par Loka maģistrāles rekonstrukciju starp Jelgavas pilsētas domi un pilnsabiedrību “RERE vide – Hidrostatyba” noslēgts 2018.gada jūlijā. Kopējās projekta izmaksas ir 21 679 350,03 EUR, tostarp 12 004 303,00 EUR ir ES Kohēzijas fonda līdzfinansējums, 564 527,03EUR – valsts budžeta dotācija pašvaldībai un 9 110 520 eiro – Jelgavas pašvaldības līdzfinansējums.