17.3 °C, 2.9 m/s, 69.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaMācībās Zemessardzes bataljonā izmantos salūtmunīciju, kas rada troksni; iedzīvotāji aicināti neuztraukties
Mācībās Zemessardzes bataljonā izmantos salūtmunīciju, kas rada troksni; iedzīvotāji aicināti neuztraukties
17/11/2023

Otrdien, 21. novembrī, no pulksten 10 līdz 12.30 Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona teritorijā Dambja ielā 22 Jelgavā notiks salūtgrupas praktiskie treniņi, lai pilnvērtīgi sagatavotu zemessargus uzdevumu izpildei svinīgos militāros pasākumos. Iedzīvotāju ievērībai: treniņos tiks izmantota salūtmunīcija, kas rada troksni, bet nekādā veidā neapdraud cilvēku dzīvību vai veselību.

Nacionālie bruņotie spēki aicina Jelgavas iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret Zemessardzes aktivitātēm.

Lai pieteiktos dienestam Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljonā, Jelgavas valstspilsētas un novada iedzīvotāji aicināti sazināties pa tālruni 25424404, e-pastu 52bn@mil.lv vai personīgi ierasties vienībā Jelgavā, Dambja ielā 22. Savukārt, lai iestātos Zemessardzē jebkurā citā bataljonā, jāsazinās pa tālruni 1811, e-pastu esizemessargs@mil.lv vai jāaizpilda anketa vietnē www.klustikaravirs.lv/dienests-zemessardze.

Zemessardzē nešķiro pēc tautības, izglītības, specialitātes vai pieredzes. Kandidātam jābūt Latvijas pilsonim vecumā no 18 līdz 60 gadiem ar valsts valodas zināšanām vismaz vidējā (B1) līmenī, ar atbilstošu veselības stāvokli un fizisko sagatavotību.