16.9 °C, 3.2 m/s, 67.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeMaijā veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas pilsētā
Maijā veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas pilsētā
02/06/2020

Saskaņā ar Satiksmes kustības drošības komisijas lēmumiem maijā pilsētā ir veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas Emīla Dārziņa ielas rajonā, Zvejnieku ielā, Vecajā ceļā, Zirgu ielā un Māras ielā.

Emīla Dārziņa ielas rajonā – Augstkalnes ielā, Emīla Dārziņa ielā, Vīgriežu ielā, Zirgu ielā, Smilšu ielā, Nākotnes ielā un citās — uzstādītas ceļa zīmes “Maksimālā ātruma ierobežojuma zona – 30 km/h”.

Lai uzlabotu Zvejnieku ielas posma caurbraucamību no Kārļa ielas līdz Lapskalna ielai, pāra Nr. pusē uzstādītas ceļa zīmes Nr.326 “Apstāties aizliegts”.

Vecajā ceļā, iebrauktuvē uz Jelgavas 6.vidusskolu, demontētas ceļa zīmes Nr.326 “Apstāties aizliegts” ar papildzīmi Nr.828 “Darbības laiks – darbadienas no 7.30 līdz 9.00”, tādējādi nodrošinot vairāk stāvvietas vietējiem iedzīvotājiem. Atsākoties klātienes 2020./2021. mācību gadam, zīmes tiks atjaunotas.

Sadarbībā ar VAS “Latvijas Valsts ceļi” Jelgavas nodaļu Zirgu ielā pie krustojuma ar Mātera ielu pārcelta ceļa zīme Nr.326 “Apstāties aizliegts”, kas iepriekš traucēja transporta kustību labajā joslā braucošajām mašīnām.

Izveidotas divas jaunas gājēju pārejas Māras ielā pie iebrauktuves uz Jelgavas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādi “Lācītis” un Tērvetes ielā pie krustojuma ar Kastaņu ielu. Papildus informācija pieejama šeit.

Maijā uzstādītas arī navigācijas zīmes Lielupes un Driksas upju krastos un uz tiltiem, lai ūdens transporta satiksme būtu droša un regulēta. Par navigācijas zīmēm informācija ir pieejama šeit.