16.7 °C, 1.7 m/s, 84.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaMaina ZOC futbola laukuma mākslīgo segumu
Maina ZOC futbola laukuma mākslīgo segumu
21/10/2021

Šomēnes Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) notiek futbola laukuma mākslīgās zāles seguma nomaiņa. Plānots, ka darbi tiks paveikti divu mēnešu laikā.

“Mākslīgā seguma futbola laukums ZOC kalpo vairāk nekā desmit gadu – kopš centra atklāšanas. Slodze tam ir bijusi liela, un šobrīd laukums ir fiziski nolietojies, uz tā vairs nevar profesionāli trenēties un aizvadīt spēles. Taču šo mākslīgās zāles segumu noteikti var izmantot citiem mērķiem, piemēram, kā segumu rotaļu laukumā, un par to šobrīd pilsētas kontekstā tiek domāts,” stāsta ZOC valdes loceklis Armands Ozollapa. Ar valsts atbalstu programmā “Reģionālās attīstības atbalsta pasākums – infrastruktūras pielāgošana un uzturēšana” ZOC ir saņēmis finansējumu 81 325,42 eiro jauna laukuma seguma iegādei, un šomēnes veikta vecā seguma demontāža un sāk ieklāt jauno segumu. A.Ozollapa norāda, ka jaunajam segumam jābūt ieklātam divu mēnešu laikā – līdz novembra beigām.

 

Saskaņā ar iepirkuma rezultātiem ZOC futbola laukuma mākslīgo segumu (90×50 metri) maina SIA “Sporta halle”. Plānotais darbu finansējums ir

34 230 eiro bez PVN.

 

 

Jāpiebilst, ka šonedēļ pabeigta arī ZOC Jāņa Lūša stadiona tribīņu seguma renovācija. Renovācija ļaus novērst mitruma nokļūšanu zem tribīņu seguma un tālāk telpās. Saskaņā ar būvdarbu iepirkuma konkursa rezultātiem tribīņu segumu renovēja SIA “Tools Vendor”. Līguma summa par darbu izpildi ir 84 387,24 eiro bez PVN.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē