8.2 °C, 1.6 m/s, 40.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaMainīta satiksmes organizācija, lai apbrauktu slēgto 3. līnijas posmu
Mainīta satiksmes organizācija, lai apbrauktu slēgto 3. līnijas posmu
28/03/2024

Turpinot ielu pārbūvi un jauna ceļa izbūvi, pagarināti satiksmes ierobežojumi 2. līnijas un Nameja ielas posmos, līdz ar to mainīta satiksmes organizācija slēgtā 3. līnijas posma apbraukšanai. Iedzīvotāji aicināti sekot līdz izvietotajām ceļa zīmēm. Jāpiebilst, ka iedzīvotājiem slēgtajos ielu posmos piekļuve īpašumiem ir nodrošināta.

“Pilsētsaimniecībā” informē, ka līdz 31. augustam aizvien būs slēgta transportlīdzekļu satiksme 2. līnijas posmā no Dobeles šosejas līdz Ganību ielai un Nameja ielas posmā no 1. līnijas līdz 3. līnijai.

Līdz 31. augustam ir slēgta transportlīdzekļu satiksme arī 3. līnijas posmā no Dobeles šosejas līdz Riekstu ceļam. Ņemot vērā satiksmes ierobežojumu pagarinājumu 2. līnijā un Nameja ielā, šobrīd ir mainīta satiksmes organizācija attiecībā uz 3. līnijas slēgtā posma apbraucamajiem ceļiem.

Iedzīvotājiem piekļuve īpašumiem slēgtajos ielu posmos tiks nodrošināta, bet pārējiem jāizvēlas apbraucamie ceļi. Autovadītājiem, kuri izmanto 2. līnijas posmu, ir jāizmanto apbraucamais ceļš pa Dobeles šoseju, 1. līniju, Ganību ielu, kuri izmanto Nameja ielas posmu, ir jāizmanto apbraucamais ceļš pa 4. līniju, Dobeles šoseju, 1. līniju, savukārt tiem, kuri izmanto 3. līnijas posmu, ir jāizmanto apbraucamais ceļš pa Dobeles šoseju, 4. līniju, Riekstu ceļu.

Autovadītāji aicināti ņemt vērā satiksmes organizācijas shēmas un izvietotās ceļa zīmes.

Būvdarbus iepirkuma rezultātā veic SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “IGATE””, būvuzraudzību nodrošina SIA “Jurēvičs un partneri”, autoruzraudzību – SIA “3C”.

Ielas paredzēts pārbūvēt līdz 2025. gada rudenim.