23.7 °C, 3 m/s, 42.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiMakšķerēšanas sacensības “LIELUPES LĪDAKA 2018 “
Makšķerēšanas sacensības “LIELUPES LĪDAKA 2018 “
26/09/2018

2018.gada 20.oktobrī Lielupes ūdeņos, posmā no Lielupes tilta līdz Svētes ietekai, tiks organizētas Jelgavas pilsētas atklātās sacensības makšķerēšanā no laivām “Lielupes līdaka 2018”.

Ikgadējo sacensību mērķis ir noteikt veiksmīgāko makšķernieku līdaku ķeršanā, kā arī popularizēt makšķerēšanu kā veselīgu un aktīvu sporta veidu. Sacensību sākums sestdien plkst. 8:30, zivju svēršana paredzēta plkst. 15:10. Dalībnieki aicnāti pulcēties aiz airēšanas bāzes Pilssalā uz sacensību reģistrāciju jau no plkst. 7:45.

Sacensības ir atklātas un tajās var piedalīties visi interesenti individuāli vai komandās (komandā 2 sportisti). Sacensības dalībnieki netiek dalīti pēc vecuma vai dzimuma. Sacensību dalībniekam reģistrācijā jāuzrāda derīga makšķerēšanas atļauja, kas noteikta Makšķerēšanas noteikumos. Sacensību “Lielupes līdaka 2018” nolikums paredz, ka laivā var atrasties viens un divi makšķernieki – laivā obligāti jāatrodas vienam pilngadīgam, atļautas laivas ar motoru un bez motora.

 

Sacensības notiek saskaņā ar “Makšķerēšanas noteikumi LR ūdenstilpēs” un “Noteikumi par kuģošanas līdzekļu satiksmi iekšējos ūdeņos”. Sacensību dalībnieks pats ir atbildīgs par drošības noteikumu ievērošanu sacensību laikā; dalībniekiem sacensību laikā aizliegts lietot alkoholiskus dzērienus un citas apreibinošas vielas. Sacensībām ir noteikta dalības maksa (1 cilvēlam EUR 8-, pensionāriem, skolēniem un invalīdiem EUR 5-,)

 

Makšķerēt atļauts ar vienu makšķeri vai spiningu, drīkst izmantot dzīvo ēsmu. Makšķerēšanas sacensību “Lielupes līdaka 2018” godalgoto vietu ieguvējus individuālā un komandu vērtējumā apbalvo ar balvām. Lielākās līdakas īpašniekam tiks pasiegta speciālā balva, kā arī pārsteiguma balva citu lielāko zivju sugu ieguvējiem. 

 

Sacensības rīko makšķerēšanas sporta klubs “Lielupes brekši” sadarbībā ar Jelgavas Sporta servisa centru. Sacensību galvenais tiesnesis Juris Kaminskis.

 

Informācija: Sporta servisa centrs